به گزارش ترجمان صبح، تیم فوتبال تراکتور در فصلی که گذشت توانست با هدایت ساکت الهامی، عنوان چهارمی لیگ برتر و البته قهرمانی جام حذفی را با پیروزی مقابل استقلال تهران کسب کند.

پس از شیوع گسترده ویروس کرونا در کشور و وقفه در آغاز مسابقات لیگ، چند مربی دیگر برای کمک به الهامی به تیم تراکتور پیوستند که یکی از این مربی‌ها، علی ابراهیمیان کاپیتان سابق تراکتور بود.

بدون شک دستیاران و کمک‌های یک سرمربی در تیم فوتبال می‌توانند نقش مثمرثمری در نتایجی که تیم کسب می‌کند، داشته باشند. در این خصوص نیز دستیاران الهامی کمک شایانی به تراکتور کردند تا این تیم بتواند قهرمانی جام حذفی را کسب کند.

حکم سنگین کمیته انضباطی علیه ساکت الهامی و محرومیت او باعث شد تا مدیران تراکتوری قید او را برای حضوری مجدد در این تیم تبریزی بزنند و با علیرضا منصوریان به توافق برسند.

در خصوص علی ابراهیمیان مربی سابق تراکتور که نقش پر رنگی در نتایج تراکتور داشته است، شنیده‌ می‌شود که وی از چند تیم لیگ برتری و دسته یکی پیشنهاد دارد که چند هفته پیش نیز یکی از رسانه‌ها نیز نسبت به این موضوع اشاره‌ای داشته است.

حال بعد از گذشت مدتی، شنیده می‌شود مربی سابق تراکتور نسبت به پیشنهادهایی که داشته است تمایلی نشان نداده و این موضوع باعث شد تا برخی به فکر این باشند که شاید علی ابراهیمیان به‌زودی قرار است به یکی از تیم‌های مطرح بپیوندد.

باید منتظر ماند و دید که در آستانه آغاز لیگ برتر و لیگ دسته یک، علی ابراهیمیان مربی تبریزی که در سال گذشته نیز عنوان بهترین مربی استان آذربایجان‌شرقی را نیز کسب کرده است، چه آینده‌ای در انتظار اوست و در نهایت برای ادامه مربیگری چه تصمیماتی می‌گیرد.

بیشتر بخوانید؛
سعید واسعی هم تراکتوری شد/ ۲ بازیکن جدید در تراکتور
برنامه تراکتور و ماشین‌سازی در لیگ بیستم مشخص شد