به گزارش ترجمان صبح، ساسان انصاری که عصر دیروز قراردادش با باشگاه تراکتور را فسخ کرد، پیامی خطاب به هواداران این تیم نوشت و از آنها قدردانی کرد که متن پیام او را می‌خوانید:

« بعد از یک سال و نیم حضور در شهر تبریز و باشگاه تراکتور تصمیم شخصی بنده بر این شد که از شما هواداران عزیز تراکتور خداحافظی کنم. سپاس از همه‌ی شما عزیزان به‌خاطر یک فصل و نیم لطف به بنده و خوشحالم که خداحافظی من همراه با قهرمانی جام حذفی بود. آرزوی بهترین‌ها را برای شما عزیزان دارم. همیشه خاطرات بودن با شما در دل و ذهن من باقی خواهد ماند، خاطراتی از مردمانی محترم و بی آلایش و اصیل.

لطف و محبت‌های جناب زنوزی عزیز که خالصانه و پدرانه در کنار بازیکنان و بنده بودند را همیشه به یاد خواهم داشت و صمیمانه از ایشان تشکر می‌کنم و آرزوی سلامتی برای‌شان دارم و قطعا همه‌ی شما قدردان‌شان خواهید بود.

همچنین سپاسگزارم از جناب علیپور، مدیرعامل محترم و کاربلد باشگاه تراکتور که قطعا بودن ایشان به باشگاه تراکتور کمک زیادی خواهد کرد.

و در آخر ممنونم از همه‌ی هم ‌تیمی‌های عزیزم که روزهای خیلی خوبی را کنارشان گذراندم و همیشه به من لطف داشتند. ساسان انصاری »

بیشتر بخوانید؛
سوپر جام در نیم‌فصل لیگ بیستم برگزار می‌شود
نگاهی به آینده فوتبالی مربی سابق تراکتور
سعید واسعی هم تراکتوری شد/ ۲ بازیکن جدید در تراکتور