به گزارش ترجمان صبح، در حال حاضر لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور هفته هفتم خود را سپری کرده است اما مدتی است به دلیل شیوع گسترده ویروس کرونا و مبتلا شدن تعدادی از بازیکنان برخی از تیم‌ها، باعث شد تا ستاد ملی مبارزه با کرونا ادامه این لیگ را به حالت تعویق دربیاورد.

در حال حاضر ۱۴ تیم در لیگ برتر والیبال حضور دارند و حدود ۶ هفته نیز باقی مانده است تا مرحله رفت مسابقات به اتمام برسد.

براساس اعلام سایت فدراسیون والیبال، روز دوشنبه هفته آینده پنجم آبان ماه جلسه هم‌‌اندیشی در خصوص چگونگی برگزاری لیگ برتر با حضور مدیران باشگاه‌ها برگزار می‌شود.

شنیده‌ها خبرنگار ترجمان صبح حاکی از این است به احتمال زیاد در این خصوص ۲ حالت رخ دهد. برگزاری ادامه مسابقات به صورت رفت و برگشت همانند هفته‌های گذشته و احتمال برگزاری لیگ به صورت مجتمع.

در صورت برگزار شدن لیگ به صورت مجتمع که احتمال دارد حتی دیدارهای برگشت به این صورت باشد، یکی از شهرها که پتانسیل برگزاری را داشته باشد میزبان تمامی رقابت‌ها خواهد بود.

در این خصوص نیز تبریز که با داشتن دو سالن شهید اقدمی و پورشریفی تبریز در مجاورت یکدیگر و دارا بودن چندین هتل در سطح شهر، یکی از گزینه‌های میزبانی لیگ برتر والیبال می‌باشد که در رقابت‌های لیگ ملت‌های نوجوانان آسیا نیز این اتفاق رخ داد.

شهر تبریز نیز همانند فصل‌های گذشته در لیگ برتر نماینده‌ای ندارد و مجهز بودن ۲ سالن اقدمی و پورشریفی باعث شده است تا میزبانی تبریز برای ادامه لیگ برتر والیبال محتمل باشد.

البته در این خصوص تابدین لحظه هیچ خبر رسمی یا حتی غیر رسمی عنوان نشده است و تمامی گمانه‌زنی‌ها به نشست هم‌اندیشی روز دوشنبه بستگی دارد.

بیشتر بخوانید؛
پیشکسوتان ورزشی شناسنامه و هویت تبریز هستند
سید محمد علوی مدیرعامل ماشین‌سازی تبریز شد