به گزارش ترجمان صبح، تیم‌های ماشین‌سازی و ذوب‌آهن اصفهان در چارچوب دیدارهای هفته دوم لیگ بیستم از ساعت ۱۶:۳۵ امروز (جمعه) در ورزشگاه سردار شهید قاسم سلیمانی تبریز به مصاف هم رفتند که این بازی با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

این دیدار در حالی آغاز شد که بازیکنان تیم میزبان از دقایق ابتدایی به دنبال طرح‌ریزی حملات روی دروازه ذوب‌آهن بودند، همین موضوع نیز در دقیقه ۳ منجر به خطای وحید محمدزاده روی بهمن سالاری در مقابل محوطه جریمه ذوب‌آهن شد.

با تشخیص حمید حاج ملک، داور این بازی، وحید محمدزاده به خاطر این خطا از زمین ‌بازی اخراج شد تا ذوب‌آهن مصاف با ماشین‌سازی را با ۱۰ بازیکن ادامه دهد. در ادامه واکنش خوب شهاب گردان مانع فروپاشی دروازه تیم مهمان شد تا این دیدار با تساوی بدون گل ادامه پیدا کند.

در دقایق بعدی، مالکیت بازی بیشتر در اختیار ماشین‌سازی بود اما تغییر تاکتیک ذوب‌آهن و بازی تدافعی این تیم اجازه گلزنی را به تیم میزبان نداد. در دقایق پایانی نیمه نخست بازی سرعت بیشتری به خود گرفت اما تلاش بازیکنان دو تیم بی‌ثمر بود تا این نیمه با تساوی بدون گل به پایان برسد.

در نیمه دوم هم ذوب‌آهن بازی را تدافعی آغاز کرد اما رفته‌رفته بازیکنان تیم مهمان توانستند حملاتی روی دروازه ماشین‌سازی خلق کنند.

بازی دو تیم با تساوی بدون گل ادامه داشت تا اینکه پیمان بابایی در دقیقه ۷۷ به جای اکبر آفاقی وارد زمین شده و در دقیقه ۸۰ با ضربه سر دروازه تیم مهمان را باز کرد. در حالی که بازیکنان ماشین‌سازی به کسب نخستین برد خود در لیگ بیستم امیدوار بودند، عبدالله حسینی، بازیکن تعویضی ذوب‌آهن که در نیمه نخست وارد زمین شده بود، با ضربه سر خود در دقیقه ۸۹ بازی را به تساوی کشاند.

بدین ترتیب با گلزنی دو بازیکن تعویضی برای ماشین‌سازی و ذوب‌آهن، بازی دوباره به تساوی کشیده شد. حملات بازیکنان ماشین‌سازی برای کسب پیروزی نیز ثمری نداشت تا این دیدار با تساوی یک بر یک به پایان برسد.

بیشتر بخوانید؛
مربی ماشین‌سازی: امیدوارم داوری قضاوت عادلانه‌ای داشته باشد
قرارداد بیاتلو با ماشین‌سازی ۲ فصل دیگر تمدید شد