به گزارش ترجمان صبح، دو تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز و ذوب‌آهن اصفهان امروز در تبریز در حالی به مصاف هم رفتند که دو تیم در نهایت با نتیجه یک-یک امتیازات را تقسیم کردند و دوئل دو مربی جوان برنده نداشت.

اما یکی از اتفاقات عجیب این دیدار، اخراج مدافع تیم فوتبال ذوب‌آهن در دقیقه یک بازی بود که طبق آمار، این اخراج، دومین اخراجی زودهنگام تاریخ لیگ برتر است.

در دقیقه ۰۱:۱۵ پاس بلند و هوایی هافبک ماشین‌سازی در منطقه ۱۸ قدم به بهمن سالاری بازیکن تیم تبریزی رسید که در همین وضعیت، وحید محمدزاده برای تک به تک نشدن مهاجم حریف، مجبور به خطا بر روی این بازیکن ماشین‌سازی شد.

حمید حاج ملک داور این دیدار تعلل نکرد و سریعا با کارت قرمز مدافع تیم ذوب‌آهن اصفهان را اخراج کرد که البته بر روی این صحنه، حرف و حدیث‌های متفاوتی وجود دارد که آیا محمدزاده مستحق اخراج بود یا نه.

اخراج مدافع ذوب‌آهن باعث شد تا دومین اخراجی زودهنگام تاریخ لیگ برتر فوتبال ایران در تبریز رخ دهد.

گفتنی است رکورد سریع‌ترین اخراجی لیگ برتر به ۹ سال پیش برمی‌گردد که تیم‌های استقلال و مس سرچشمه مقابل یکدیگر صف‌آرایی کردند و نادر فتح‌اللهی هافبک تیم مس به دلیل خطا بر روی آندو تیموریان بازیکن استقلال، در ثانیه ۱۴ با کارت قرمز محسن قهرمانی از بازی اخراج شد.

بیشتر بخوانید؛
ماشین‌سازی یک-ذوب‌‌آهن یک؛ امتیازات تقسیم شد
قرارداد بیاتلو با ماشین‌سازی ۲ فصل دیگر تمدید شد