به گزارش ترجمان صبح، ایمان سلیمی مدافع سابق تراکتور که در آغاز لیگ هجدهم با جدایی از پارس جنوبی جم به تراکتور پیوست، توانست عملکرد قابل قبولی از خود به نمایش بگذارد.

وی بعد از اتمام لیگ نوزدهم در حالی که یک فصل دیگری با تراکتوری‌ها قرارداد داشت، با ارائه پیشنهاد خارجی و فعالسازی بند جدایی قراردادش از جمع سرخ‌پوشان تبریزی جدا شد.

باتوجه به علت جدایی این مدافع، خیلی از فوتبال دوستان و هواداران پرشور تراکتور منتظر خبر پیوستن سلیمی به یکی از تیم‌های اروپایی بودند. اما تاخیر در این خصوص و البته انتشار برخی اخبار مبنی بر حضور وی در پرسپولیس و جانشینی شجاع خلیل‌زاده، باعث شد تا کار باشگاه تراکتور و وی به درازا بکشد.

حال از باشگاه تراکتور تبریز شنیده می‌شود مدیران این تیم از مدافع سابق تیمشان به کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال شکایت کردند. یکی از رسانه‌ها نیز مدعی شده است که در این خصوص جلسه‌‌ای چند روز پیش در این کمیته برگزار شده است و قرار است به زودی رای نهایی در این خصوص صادر شود.

گفتنی است بعد از محمدرشید مظاهری دروازه‌بان و رضا شکاری هافبک-مهاجم، ایمان سلیمی سومین بازیکنی است که وضعیتش با تراکتور تبریز به کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال کشیده می‌شود.

بیشتر بخوانید؛
بیانیه باشگاه تراکتور به صحبت‌های علیپور؛ نیازی به دایه مهربان‌تر از مادر نیست!
مشکل اساسی برای پرسپولیسی شدن مدافع تراکتور