به گزارش ترجمان صبح، صفحه اینستاگرام باشگاه تراکتور ساعتی پیش از دسترس خارج شد و پرچم کشور ترکیه بجای لوگو باشگاه تراکتور، در پروفایل این صفحه قرار گرفت.

سایت طرفداری انتشار این مطلب مدعی شده است که گمانه زنی اولیه براین بود که صفحه تراکتور هک شده است و باشگاه هم از هک شدن صفحه و تلاش برای پس گرفتن آن خبر داد اما یک منبع آگاه با اشاره به این نکته که وقتی یک صفحه اینستاگرامی تیک آبی دارد، به لحاظ امنیتی به مشکل نمی خورد، ادعای هک شدن صفحه رسمی تراکتور به دست هکرها را تکذیب و اعلام کرد صفحه اینستاگرامی تراکتور تیک آبی داشت و قابل هک نبود.

گویا پسورد صفحه اینستاگرامی در ترکیه لو رفته بود که البته بلافاصله یک تیم امنیتی از سوی باشگاه وارد کار شده و این موضوع رفع شده است.

گفته می‌شود فقط دو نفر پسورد صفحه تراکتور را داشتند، یکی کارمند باشگاه در تبریز و دیگری پسر یکی از مدیران سابق باشگاه در ترکیه… حدس زده می شود پسورد در ترکیه لو رفته باشد چرا که تیم متخصصی که صفحه را برگرداند، می گویدورود به صفحه از ترکیه بوده است و کسی که به قصد خرابکاری، پرچم ترکیه را روی صفحه گذاشته بود، از ترکیه وارد شبکه اجتماعی اینستاگرام شده بود. البته علاوه بر بارگذاری پرچم ترکیه در صفحه پروفایل تراکتور، یک لایو زنده نیز با یک موزیک ترکی نیز توسط یک پسر نوجوان پخش شد. گویا پسورد صفحه اینستاگرامی تراکتور در دست اشخاص دیگری نیز بود.

به هرحال مشکل صفحه رسمی باشگاه تراکتور در شبکه اجتماعی اینستاگرام حل شد.

بیشتر بخوانید؛
کار سلیمی و تراکتور به کمیته وضعیت کشید
یک مدیر غیر ورزشی مدیرعامل تراکتور شد