به گزارش ترجمان صبح، آخرین دیدار هفته چهارم مسابقات لیگ برتر فوتبال از ساعت ۱۶:۱۰ امروز (چهارشنبه) بین تیم‌های مس رفسنجان و تراکتور در ورزشگاه شهدای مس رفسنجان آغاز شد که این دیدار با پیروزی یک بر صفر تراکتور به پایان رسید.

محمد عباس‌زاده که در دقیقه ۷۰ به عنوان بازیکن تعویضی به زمین رفته بود در دقیقه ۸۶ گل پیروزی ‌بخش تراکتور را به ثمر رساند تا اولین پیروزی در لیگ بیستم برای سرخ‌پوشان تبریزی ثبت شود.

شاگردان منصوریان که هفته گذشته در تبریز مقابل سپاهان با یک گل شکست خورده بودند، در این هفته توانستند ۳ امتیاز شیرین را از رفسنجان سوغاتی ببرند و با ثبت اولین پیروزی تا حدودی از بحران خارج شوند.

تیم فوتبال تراکتور با پیروزی مقابل مس رفسنجان نخستین ۳ امتیازش را در لیگ بیستم کسب کرد و با ۵ امتیاز در رتبه دهم جدول قرار گرفت. مس رفسنجان هم با همان یک امتیاز در رتبه پانزدهم باقی ماند.

داوری این دیدار برعهده محمدرضا تارخ بود که  مسیح زاهدی  و همچنین یکی از اعضای کادر فنی مس رفسنجان را با کارت زرد جریمه کرد. علیرضا منصوریان هم به دلیل اعتراض به عملکرد داور با کارت زرد جریمه شد.  همچنین محمدرضا اخباری و اشکان دژاگه (روی نیمکت) نیز اخطار گرفتند.

بیشتر بخوانید؛
منصوریان: کمیته انضباطی ۲ امتیاز به ما بدهکار است
سه غایب قطعی تراکتور مقابل مس رفسنجان