به گزارش ترجمان صبح، علیرضا منصوریان پس از پیروزی تیمش مقابل مس رفسنجان در نشست خبری، اظهار داشت: نمی‌خواهم بگویم ما سراسر خوب بودیم، چون امروز یک بازی بسیار پایاپای را تجربه کردیم، اما در هفته‌های اخیر به جز بازی با سپاهان که به این شکل بود، مقابل دو حریف دیگرمان رقیب را تحت فشار گذاشته بودیم.

وی افزود: می‌دانستم که مس تیم دونده‌ای است. امروز روی هر دو سرمربی فشار بود و روی تراکتور بیشتر، چون ما باید پاسخگوی ۳۰ میلیون هوادار تُرک زبان باشیم. امروز تجربه محمد عباس‌زاده و بازیکنانی مانند اشکان دژاگه و احسان حاج‌صفی کمک کرد که برنده این بازی شویم.

سرمربی تراکتور ادامه داد: این بازی یک گل بیشتر نداشت و اگر مس رفسنجان به گل می‌رسید، عرصه برای ما تنگ می‌شد. این روزها هواداری در ورزشگاه نیست که حریف را تحت فشار بگذارد.

علیرضا منصوریان یادآور شد: تفاوت ما با مس رفسنجان، گلی بود که به ثمر رسید و البته بازیکنان‌مان که بسیار که متحد هستند. ما تبدیل خانواده‌ای شدیم که برای خوشحالی هواداران می‌جنگیم.

وی به تمجید از تیم مس رفسنجان پرداخت و گفت: از مسئولان خواهش می‌کنم سرمایه ای مانند محمد ربیعی را نسوزانند. محمد ربیعی در یک فضای علمی ورود کرده است و از مسئولان خواهش می‌کنم که به او فرصت بدهند. اگر پشت سرمربی بمانید، قطعاً موفق خواهید شد.

سرمربی تیم تراکتور درمورد حواشی دقایق پایانی بازی، یادآور شد: همه مربیان به دنبال برد هستند. از جمله مربیانی که خط را رعایت نمی‌کند، من هستم و مدام از نیمکت در این مورد به من تذکر می‎‌دهند. داور یک انسان است که تحت فشار هم قرار دارد و باید بازی را مدیریت کند.

بیشتر بخوانید؛
اولین پیروزی در لیگ بیستم؛ سوغات تراکتور از رفسنجان