سخنگو و رییس کمیته ارتباطات و اطلاع رسانی جبهه مستقلین و اعتدالگرایان ایران اسامی پنج نامزد با مقبولیت بالا در بین نامزدهای این جبهه را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترجمان صبح،از کمیته ارتباطات و اطلاع رسانی جبهه مستقلین و اعتدالگرایان ایران، راضیه علی بخشی با اشاره به جلسه پیشین این جبهه در بهمن ماه افزود: در این جلسه، اسامی پنج نفر از۱۶ نفر که بالاترین مقبولیت را درجامعه آماری هزار نفری داشتند به ترتیب قدرتعلی حشمتیان با ۸۹۳ رای، علی مطهری با ۷۶۸ رای، حسن روحانی با۵۸۷ رای، محمد شریعتمداری با ۵۲۳ رای و محمد اشرفی اصفهانی با ۴۸۵ رای مشخص شد.
وی این توضیح را هم داد که در آن زمان به درخواست رییس جبهه مستقلین و اعتدالگرایان و تصویب آن در جلسه شورای مرکزی، این مساله رسانه ای نشد.
علی بخشی افزود: در جلسه روز یکشنبه اعضای شورای مرکزی جبهه نیز مصوب شد تا اعلام تایید صلاحیت کاندیداهای ریاست جمهوری وهمچنین شوراها در تهران ومراکز استان ها، کاندیدای واحد و قطعی این جبهه رسانه ای نشود.
شناسایی ۴۶۸ نفر برای انتخاب اعضای شورای شهر تهران ومراکز استان ها
علی بخشی همچنین گفت: در رابطه با اسامی نامزدهای مورد حمایت جبهه مستقلین و اعتدالگرایان برای انتخاب اعضای شورای شهر تهران ومراکز استان ها نیز که تاکنون۱۴۶نفر درتهران و۳۲۲ نفر در مراکز استان ها شناسایی شده اند و همانند مجلس دهم عمل خواهیم کرد.

ایرنا