علی ابراهیمیان مربی سابق تیم فوتبال تراکتور در گفت‌وگو با ترجمان صبح، در خصوص پیروزی تراکتور مقابل پیکان تهران گفت: تراکتور مقابل پیکان یک بازی فوق العاده و روبه جلو بازی کرد. بازیکنان بسیار باانگیزه بودند و دلیل این انگیزه نیز را می‌توان در تفکرات هجومی شجاعی یافت.

وی ادامه داد: مسعود شجاعی تغییرات زیادی در تیم ایجاد کرده است و اصلی‌ترین این موضوع نیز بحث تغییر تاکتیک و استفاده به موقع از بازیکنان بود. بازیکنان یک بازی کاملا روان و زیبایی را به نمایش گذاشتند.

پیشکسوت فوتبال آذربایجان اظهار داشت: برنامه تیم بیشتر حملات از جناحین چپ و راست بود که بازیکنان بسیار به خوبی عمل کردند. در خط حمله نیز وضعیت بهتر است اما به نظر می‌رسد عباس‌زاده چندان نتوانسته است خودش را با تیم وفق دهد. عباس‌زاده کمی دیر به تیم اضافه شده و زمان لازم است خودش را با تیم هماهنگ کند.

علی ابراهیمیان افزود: خوشبختانه تراکتور یک دروازه‌بان شش دانگ و عالی دارد که چند سیو بسیار خوب و قابل قبولی داشت. اخباری در لحظات پایانی نیز توانست پنالتی پیکان را مهار کند تا خیال همه از داشتن یک دروازه‌بان مطمئن و شش دانگ راحت شود.

وی گفت: شجاعی به خوبی توانسته از تیکدری و تمامی بازیکنان نهایت استفاده را ببرد. تفکر شجاعی بر این است که ما تراکتور هستیم و حتی در لحظات دفاع نیز باید هجومی و رو به جلو بازی کنیم. چنین تراکتوری لازم است و مطمئنم اگر بازیکنان همانند دیدار مقابل پیکان انگیزه لازم را داشته باشند،این تیم نتیجه خوبی کسب می‌کند.

مربی سابق تراکتور در خصوص وضعیت تیم فوتبال ماشین‌سازی خاطرنشان کرد: متاسفانه دیدار ماشین‌سازی مقابل سایپا پخش زنده نشد و من نیز نتوانستم بازی را تماشا کنم. اما همانند دیگر آذربایجانی‌ها، برای کادرفنی و این تیم آروزی موفقیت دارم.

بیشتر بخوانید؛
تراکتور ۳-پیکان یک؛ شاگردان شجاعی روی نوار پیروزی