به گزارش ترجمان صبح، باشگاه تراکتور تبریز در ادامه مذاکرات خود برای انتخاب سرمربی جدید این تیم، طی روزهای گذشته به سراغ الکس نوری سرمربی ایرانی – آلمانی سابق تیم‌های وردربرمن و هرتابرلین رفت، اما مذاکرات طرفین خیلی زود و در همان مراحل اولیه به بن‌بست خورد.

ظاهراً دلیل اختلاف باشگاه تراکتور و نوری، مبلغ بالای پیشنهادی این مربی است و الکس نوری برای هر فصل حضور در تیم تراکتور مبلغ ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار دلار برای خود و دستیارانش درخواست کرده که این مبلغ با مخالفت مدیران باشگاه تراکتور رو‌به‌رو شده است.

باشگاه تراکتور قرار است طی روزهای آینده با گزینه‌های دیگری برای هدایت این تیم وارد مذاکره شود.

بعد از پیروزی تراکتور برابر پیکان در هفته هفتم لیگ برتر، تمرین ریکاوری سرخپوشان تبریزی در روز شنبه برگزار شد. با تشخیص مسعود شجاعی تمرین امروز (یکشنبه) تراکتور تعطیل شد تا بازیکنان یک روز استراحت کنند.

شاگردان مسعود شجاعی از فردا تمرینات‌شان را برای بازی با صنعت نفت آغاز خواهند کرد و بعد از پشت سر گذاشتن سه جلسه تمرینی، روز چهارشنبه راهی آبادان خواهند شد تا روز پنجشنبه برابر صنعت نفت قرار بگیرند.

تراکتور در هفته هشتم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور هم محمدرضا خانزاده مدافع تیمش را در اختیار ندارد. این بازیکن به دلیل مصدومیت پنج بازی قبلی تیمش را از دست داده است و در بازی با صنعت نفت آبادان هم قادر به همراهی سرخپوشان نخواهد بود. تراکتور در هفته هفتم توانست با نتیجه پر گل ۳ بر یک پیکان را در تبریز شکست دهد.

بیشتر بخوانید؛
علی ابراهیمیان: تفکرات شجاعی باعث پیروزی تراکتور شد
جدال شاگرد و استاد برنده نداشت