به گزارش ترجمان صبح، تیم‌های مس سونگون ورزقان و بازارهای روز کوثر اصفهان در چارچوب دیدارهای هفته دوم لیگ برتر فوتسال کشور از ساعت ۱۵:۳۰ امروز در سالن شهید پورشریفی به مصاف هم رفتند که این بازی با برتری ۲ بر صفر تیم میزبان به پایان رسید و نخستین پیروزی مس سونگون رقم خورد.

در نیمه نخست این دیدار دو تیم بازی پایاپایی داشتند و تا دقیقه دقایق پایانی توپی از خط دروازه‌ها عبور نکرد. در ادامه و دقیقه ۱۷ توپ توسط میثم خیام وارد دروازه نماینده اصفهان شد تا نخستین گل بازی به نفع مس سونگون به ثمر برسد.

پس از گل نخست بازی، بازیکنان دو تیم تلاش مضاعفی برای گلزنی داشتند اما در نیمه نخست توپی از خط دروازه‌ها عبور نکرد و این نیمه با برتری یک بر صفر مس سونگون به پایان رسید.

در نیمه دوم بازیکنان تیم مهمان شروع بهتری داشتند و موقعیت‌های خطرناکی روی دروازه مس سونگون خلق کردند اما واکنش‌های دروازه‌بان مس مانع فروپاشی دروازه این تیم شد.در ادامه بازی متعادل‌تر دنبال شده و بازیکنان تیم میزبان نیز موقعیت‌های خوبی برای گلزنی داشتند.

در دقایق پایانی، بازی با سرعت بیشتری دنبال شد و مس سونگون در دقیقه ۳۸ توسط محمد زارعی به گل دوم خود رسید.پس از گل دوم مس سونگون بازیکنان این تیم موقعیت‌های خوبی برای گلزنی داشتند اما دروازه‌بان تیم مهمان اجازه استفاده از این موقعیت‌ها را به بازیکنان تیم میزبان نداد.در سوی مقابل بازیکنان تیم بازارهای روز کوثر اصفهان نیز موقعیت‌هایی برای گلزنی داشتند که تیرک دروازه مانع فروپاشی دروازه تیم میزبان شد.

دیدار تیم‌های مس سونگون ورزقان و بازارهای روز کوثر اصفهان در نهایت با برتری ۲ بر صفر تیم میزبان به پایان رسید و نخستین پیروزی مس سونگون در فصل جدید لیگ برتر فوتسال ثبت شد.

بیشتر بخوانید؛
غیبت ۲ ملی‌پوش مس سونگون مقابل تیم اصفهانی
مدافع عنوان قهرمانی با شکست استارت زد