به گزارش ترجمان صبح، تیم‌های مس رفسنجان و ماشین‌سازی تبریز آغاز کننده هفته یازدهم لیگ برتر خواهند بود. این دو تیم در حالی امروز (یکشنبه) در رفسنجان به مصاف هم رفتند که به ترتیب با ۳ و ۹ امتیاز در رده های شانزدهم و سیزدهم جدول رده بندی قرار داشتند.

مس رفسنجان تا پیش از این دیدار از ۹ بازی صاحب ۹ امتیازه شده و با کسب پیروزی در بازی این هفته می توانست ۱۲ امتیازی شده و خود را رسما از قعر جدول جدا کرده و به جمع تیم های میانه جدولی ملحق شود. در آن سو، ماشین سازی هم نیاز مبرمی به سه امتیاز بازی داشت.

این تیم در ۹ بازی اخیر خود موفق به کسب برد نشده و با ۳ تساوی و ۶ شکست، ۳ امتیازی و در قعر جدول قرار داشت. این دیدار در نهایت با پیروزی یک بر صفر تیم میزبان همراه بود. تک گل مس را در این دیدار فراز امامعلی به ثمر رساند.

داوود نوشی‌صوفیانی، عقیل کعبی، حامد نورمحمدی، محمد آقاجانپور (محسن طرهانی ۶۲)، مسیح زاهدی، میثم نقی‌زاده، محسن آذر باد (امید لطفی ۹۱)، علی ارجمندیان (فراز امامعلی ۶۲)، مهرداد رضایی (علیرضا نقی زاده ۷۵)، مهرداد آوخ (سجاد آشوری ۶۲) و محمد قاضی ترکیب تیم مس رفسنجان را تشکیل می‌دادند.

محمدامین رضایی، مهدی رستمی، اکبر آفاقی، فرشاد اسدی، مهدی مومنی، فرزاد محمدی، بهمن سالاری (رضا کریمی ۷۸)، ابوالفضل رزاق پور (سید محمد ابوترابی ۹۰)، منصور باقری (داود شاهواروقی ۶۳)، سید محمد حسینی، اتابک زارعی ( ۹۰ میلاد خدایی) ترکیب ماشین‌سازی تشکیل داده بودند.

با این نتیجه، ماشین‌سازی کماکان ۳ امتیازی باقی ماند و قعرنشین و تیم مس رفسنجان نیز با ۱۲ امتیاز به رده نهم جدول لیگ برتر صعود کرد.

بیشتر بخوانید؛
ماشین‌سازی بازنده پرونده بابک مرادی و استقلال