به گزارش ترجمان صبح، پس از برکناری علیرضا منصوریان سرمربی تراکتور از سمتش در این تیم تبریزی، مدیران باشگاه تراکتور تصمیم گرفتند تا انتخاب سرمربی جدید این تیم، مسعود شجاعی کاپیتان تراکتور به صورت موقت هدایت تیم را برعهده بگیرد.

سرمربی موقت و جوان تراکتور تا بدین لحظه نیز نتایج نسبتا قابل قبولی نیز کسب کرده است و به نظر می‌رسد به عنوان سرمربی نیز خودش را در دل هواداران جای داده است و پرشورهای فوتبال ایران نیز تمایل زیادی برای سرمربی‌گری کاپیتان تیم دارند.

شنیده‌ها حاکی از این است باشگاه اصرار دارد شجاعی با قراردادی طولانی مدت و برای چند سال سرمربی تراکتور شود ولی وی همچنان علاقه به بازی کردن دارد و این پیشنهاد را نپذیرفته ولی در نهایت راضی شد تا نیم فصل در این سمت باقی بماند.

با توجه به اینکه احتمال لغو ممنوعیت استخدام سرمربی خارجی در پنجره زمستانی جاری وجود دارد مسئولان تراکتور قصد دارند انتخاب سرمربی جدید را تا آن زمان به تعویق بیاندازد و در صورت امکان یک گزینه خارجی روی نیمکت تراکتور بنشیند.

حال باید منتظر ماند و دید که کادرفنی فعلی تراکتور همراه با کاپیتان پرشورها، چه نتایجی کسب می‌کنند و اینکه سرنوشت سرمربی تراکتور چگونه خواهد بود.

بیشتر بخوانید؛
یاشیل ماشین فوتبال آذربایجان در سراشیبی سقوط!
تلاش برای رساندن ۳ بازیکن تاثیرگذار تراکتور به بازی استقلال