به گزارش ترجمان صبح، تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز بعد از ظهر امروز برای انجام بازی هفته یازدهم، از تهران راهی قائمشهر می‌شود.

شاگردان سعید اخباری که در بازی قبلی از هفته یازدهم مقابل مس رفسنجان روی چمن مصنوعی به میدان رفتند، روز جمعه نیز بازی معوقه هفته نهم را روی چمن مصنوعی پشت سر می‌گذارند. شرایطی که مطمئنا برای بازیکنان تیم تبریزی بسیار سخت و فشرده خواهد بود.

بازی در زمین چمن مصنوعی به لحاظ فوتبالی اصلا صحیح نبوده و احتمال مصدومیت جدی بازیکنان را بالا می‌برد. در این خصوص نیز بازیکنان ماشین‌سازی با توجه به برنامه ریزی سازمان لیگ پس از دو مصاف بیرون از خانه، در مسابقه بعدی میزبان فولاد خوزستان هستند اما پس از آن نیز دو بازی بیرون از خانه در تهران را در برنامه دارند!

پیمان بابایی کاپیتان ماشین‌سازی که به علت مصدومیت در بازی قبلی این تیم مقابل مس رفسنجان غایب بود، با تلاش کادرپزشکی به مرز آمادگی رسیده و می‌تواند با نظر کادرفنی برای تیمش مقابل نساجی به میدان برود. با اضافه شدن کاپیتان به اردوی تیم، ماشین‌سازی فرصت گلزنی را می‌تواند مقابل حریف شمالی خود داشته باشد.

هر چند ناراحتی و غم را می‌توان در چهره بازیکنان تیم مشاهده کرد، اما ماشین‌سازان می‌توانند با پیروزی مقابل نساجی به لحاظ روحی شرایط بهتری پیدا کنند یا شاید راه چاره، تعویض سرمربی و کادرفنی تیم باشد.

دیدار دو تیم نساجی مازندران و ماشین سازی تبریز روز جمعه بیست و ششم دی و از ساعت ۱۵ آغاز خواهد شد.

بیشتر بخوانید؛
یاشیل ماشین فوتبال آذربایجان در سراشیبی سقوط!
مدیرعامل ماشین‌سازی تبریز برکنار شد