به گزارش ترجمان صبح، قرعه کشی لیگ برتر نونهالان فوتبال کشور برگزار شده و تیم نونهالان دبیری در گروه ۳ این مسابقات به مصاف حریفانش خواهد رفت.

تیم نونهالان دبیری در گروه ۳ با تیم های عقاب لنگرود، مهدیه تبریز، کیا تهران، شهرداری اردبیل و ملوان بندرانزلی همگروه است.

این مسابقات به صورت رفت و برگشت برگزار و تیم های اول و دوم هر گروه به مرحله بعدی صعود خواهند کرد.

در همین خصوص نیز، رسول محمد‌پور مدیر فنی و اجرایی باشگاه دبیری تبریز گفت: در سخت ترین گروه مسابقات لیگ گرفتیم، اما این خللی در هدف مان که صعود است ایجاد نخواهد کرد.

رسول محمدپور در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: تیم دبیری تبریز در لیگ برتر نونهالان کشور با تیم های کیا تهران، مهدیه تبریز، ملوان انزلی، شهرداری اردبیل و عقاب لنگرود در گروه ۳ مسابقات قرار گرفته است.

وی گفت: تیم کیا در این چند سال نشان داده است که همیشه از تیم های مدعی کشور بوده و به نوعی تیم ملی نونهالان محسوب می شود و تیم های ملوان انزلی و مهدیه تبریز هم از حریفان سنتی تیم دبیری بوده و بارها با این دو تیم مدعی بازی کرده ایم.

رسول محمدپور گفت: با حمایت خانواده دبیری، تیم نونهالان این باشگاه امسال از مدعیان بوده و هدف مان صعود از این گروه است و قطعا با تلاش بازیکنان، مربیان و سایر عوامل این باشگاه، به این موفقیت دست خواهیم یافت.

مدیر فنی و اجرایی باشگاه دبیری افزود: تیم ۱۵سال دبیری هم که در مسابقات مرحله دوم مسابقات مناطق کشوری حضور خواهد یافت هدفمان کسب سهمیه لیگ برتری دیگر برای باشگاه است.