به گزارش ترجمان صبح، نیم فصل اول لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور دیروز (سه‌شنبه) در حالی به اتمام رسید که مس سونگون توانست با پیروزی مقابل فرش آرا مشهد، به رده دوم گروه صعود کند.

مس سونگون ورزقان نماینده آذربایجان و شمالغرب کشور در رقابت‌های لیگ برتر فوتسال، در ۳ فصل اخیر لیگ قهرمانی را از آن خود کرده و قهرمانی و نائب قهرمانی آسیا را نیز در کارنامه خود دارد.

یکی از اتفاقات بسیار جالب در دیدارهای خانگی مس سونگون، عدم پخش دیدارهای خانگی این تیم در شبکه استانی سهند است. اتفاقی که برای بخش روابط عمومی و مدیریتی پرافتخارترین باشگاه فوتسال کشور اصلا اتفاق خوش‌آیندی نیست.

بعد از حضور محمدرضا کافی در سمت مدیرعاملی باشگاه مس سونگون که سابقه خوبی نیز در مدیریت این باشگاه که با قهرمانی تیم در رقابت‌های آسیایی همراه بوده است، انتظارها از مدیریت فعلی بیش از قبل بود که در اتفاقی عجیب دیدارهای خانگی قهرمان آسیا نیز پخش زنده نمی‌شود که این موضوع ارتباط مستقیمی با مدیریت روابط عمومی این باشگاه و البته صدا و سیمای استانی دارد.

در فصل گذشته تمامی دیدارهای خانگی مس سونگون در نیم فصل دوم از طریق صدا و سیمای استان آذربایجان‌شرقی پخش زنده شد و در نیم فصل اول نیز به دلیل همزمان بودن دیدارهای تراکتور و مس سونگون، به طبع اولولیت اول پخش زنده با تیم فوتبال تراکتور تبریز بود و دیدارهای کمتری از مس سونگون پخش زنده شد.

با این شرایط و باتوجه به اینکه مس سونگون به عنوان نماینده ایران در رقابت‌های آسیایی نیز قرار است شرکت کند، عدم هماهنگی و ایجاد بسترهای لازم توسط باشگاه برای پخش زنده بازی‌های خانگی کاندیدای بهترین تیم جهان، به نظر می‌رسد این موضوع یک نقطه ضعف برای مدیریت باشگاه مس سونگون ورزقان است. چراکه ورزش دوستان آذربایجان نیز حداقل انتظار پخش زنده از دیدارهای خانگی قهرمان آسیا را دارند.

اتفاقی که برای اصلی‌ترین رقیب مس سونگون، تیم گیتی پسند اصفهان رخ می‌دهد و اکثر دیدارهای خانگی این تیم توسط شبکه استانی اصفهان پخش زنده شده است.

بیشتر بخوانید؛
یک معادله چند مجهولی در رسانه رسمی مس سونگون؛ شرکت یا باشگاه؟
پیروزی خانگی مس سونگون و صعود به رده دوم