به گزارش ترجمان صبح، مسعود شجاعی در شرایطی سرمربی موقت تراکتور شد که به گفته نزدیکانش، او فعلا برنامه‌ای برای خداحافظی از دنیای فوتبال ندارد و دوست دارد کماکان به عنوان بازیکن به تراکتور کمک کند و به همین دلیل است که پیشنهاد زنوزی برای سرمربیگری قطعی تراکتور را قبول نکرده است.

در چنین شرایطی، یکی از خبرگزاری‌های کشور خبر عجیبی درباره شجاعی منتشر کرده و نوشته است: شجاعی در دیدار با استقلال در زمین بود و بازی ضعیفی انجام داد. خبرهای رسیده از تبریز حکایت از آن دارد بعد از انتقادات هواداران، مسعود به صورت جدی به خداحافظی ناگهانی از فوتبال فکر کرده است. آیا او در تعطیلات نیم فصل برای همیشه فوتبال را کنار می‌گذارد؟

عباس چمنیان، دستیار شجاعی در کادر فنی تراکتور در واکنش به این خبر اظهار داشت: شجاعی با ما در این زمینه هیچ صحبتی نکرده و به نظرم هنوز هم کیفیت بازی‌اش در سطحی است که به تراکتور و فوتبال ایران کمک کند. در بازی با ذوب‌آهن یک تنه جریان مسابقه را دراختیار داشت اما یکی از دلایل ارائه نشدن همین کیفیت مقابل استقلال شرایط خاص جوی در نیمه اول بود که کاملاً روی جریان بازی تأثیر گذاشت.

وی تصریح کرد: به همراه سایر اعضای کادر فنی تلاش کردیم بار هدایت تیم را از روی دوش شجاعی کمتر کنیم تا بتواند همچنان کیفیت بازیگری خود را به فوتبال کشور ارائه کرده و تراکتور هم از ظرفیت‌هایش بهره‌مند شود. خیلی بعید می‌دانم شجاعی در حال حاضر بخواهد از فوتبال خداحافظی کند. حیف است تراکتور داخل زمین از وجود وی محروم شود.

مربی تیم فوتبال تراکتور در واکنش نسبت به این موضوع خاطرنشان کرد: مسعود در خارج از زمین هم دیدگاه فنی فوق‌العاده‌ای دارد و یکی از آیندگان فوتبال ایران در حوزه مربیگری است. در این مدت دیده‌ام با تمرکز و احساس مسئولیت بالا که برگرفته از تجربیات دوران بازیگریش در سطح فوتبال اروپا و کشورهایی مثل اسپانیا و یونان است به تیم ما کمک کرد.

بیشتر بخوانید؛
علی ابراهیمیان: مدافعین تراکتور مقابل استقلال رفوزه شدند/ ای‌کاش کسی به داد ماشین‌سازی برسد