به گزارش ترجمان صبح، در ادامه دیدارهای هفته پانزدهم و پایانی نیم‌ فصل نخست لیگ برتر فوتبال دو تیم سایپا و تراکتور از ساعت ۱۵ امروز (یکشنبه) در ورزشگاه شهدای پاس قوامین تهران به مصاف یکدیگر رفتند.

تراکتور با ترکیب محمدرضا اخباری، محمد مسلمی‌پور، محمدرضا خانزاده، هادی محمدی، مهدی تیکدری، حمید بوحمدان، اکبر ایمانی، سعید مهری، اشکان دژاگه، احسان حاج‌صفی و محمد عباس‌زاده مقابل سایپا بازی کرد.

محمدحسین اکبرمنادی، فریبرز گرامی، رضا علیاری، رضا جعفری، مجید علیاری، حسین ماهینی، مهرداد حیدری، حسین مالک، ابوالفضل جلالی، مهرداد عبدی و صادق بارانی ۱۱ بازیکن سایپا در این دیدار بودند.

این بازی درحالی با نتیجه ۲ بر یک به سود شاگردان مسعود شجاعی به پایان رسید که سایپا در دقیقه ۸ خیلی زود به گل رسید اما در لحظات تلف شده این نیمه تراکتور کامبک زده و با زدن ۲ گل پیاپی برنده به رختکن رفت.

ابتدا در دقیقه ۸ برای میزبان گلزنی کرد و گل‌های تراکتور نیز توسط محمدرضا خانزاده و حمید بوحمدان به ترتیب در دقایق سوم و ششم وقت‌های اضافه نیمه اول به ثمر رسید.

در یک صحنه مشکوک به پنالتی نیز رخ داد و احسان حاج‌صفی در کورس با مدافع حریف در داخل محوطه جریمه سایپا سرنگون شد که داور این صحنه را شبیه‌سازی تشخیص داده و به حاج‌صفی کارت زرد نشان داد.

قضاوت این دیدار بر عهده عباس راکی است. وی در نیمه اول همانطور که عنوان شد قضاوت بحث‌برانگیزی داشت و دو بار دست به جیب شد. او علاوه بر احسان حاج‌صفی از تراکتور به حسین مالکی از سایپا نیز کارت زرد نشان داد.

در نیمه دوم بازی نیز تلاش دو تیم برای تغییر در نتیجه بازی بی‌تاثیر بود و کامبک چند دقیقه‌ای یاران مسعود شجاعی جواب داد و تراکتوری‌ها با این پیروزی ۲۲ امتیازی شدند.

بیشتر بخوانید؛
توضیحات معاون حقوقی سابق تراکتور در خصوص قراردادهای این تیم