به گزارش ترجمان صبح، رسول خطیبی سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک پس از موفقیت در این تیم و پس از صحبت‌ با مدیران باشگاه تراکتور، باردیگر به این تیم تبریزی پیوست.

این شرایط در حالی بود که همه فوتبال دوستان بر این فکر بودند که مدیران دو باشگاه توافقات لازم در این خصوص را داشتند تا اینکه عضو هیئت مدیره باشگاه آلومینیوم این موضوع را تکذیب کرد و این اقدام خطیبی را غیرقانونی توصیف کرد.

باشگاه آلومینیوم اراک نیز با انتشار بیانیه ذیل، حضور خطیبی در تراکتور را غیرقانونی معرفی کرد.

بیانیه آلومینیوم اراک: بدینوسیله به استحضار هواداران فهیم و پرشور باشگاه فرهنگی، ورزشی آلومینیوم اراک می‌رساند؛ جدایی رسول خطیبی سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم بدون هماهنگی با مدیرعامل و اعضای محترم هیئت مدیره بوده و باشگاه هیچ اطلاعی از مذاکره وی با باشگاه تراکتور تبریز نداشته است و چنانچه مکاتبه‌ای از باشگاه مذکور و استعفای کتبی ایشان واصل نگردد، موضوع از طریق فدراسیون فوتبال مورد پیگیری قرار خواهد گرفت و برای استیفای حقوق باشگاه در حوزه انتقال سرمربی به تراکتور تبریز کوتاه نخواهیم آمد.

همچنین با پرداخت ۲۵ درصد دیگر از قرارداد بازیکنان و کادرفنی و رسیدن دریافتی‌ها به ۵۰ درصد، هیچ یک از بازیکنان و کادرفنی بدون دریافت رضایت نامه اجازه خروج از تیم را نداشته و امکان فسخ داده نخواهد شد.

در همین راستا؛ با توجه به جلسه اضطراری اعضای محترم هیئت مدیره باشگاه، مقرر گردید که هدایت فنی تیم تا تعیین تکلیف وضع موجود، با حمید عبداللهی دستیار اول رسول خطیبی باشد.

در پایان از هواداران مشتاق و مردمِ ورزش دوست استان مرکزی و کلانشهر اراک تقاضا می‌شود بدون توجه به شایعات، حمایت همه جانبه خود را از تیم ادامه دهند و مطمئنا با وفاق و همدلی، روند موفقیت‌های تیم در نیم فصل دوم نیز تداوم خواهد داشت.

بیشتر بخوانید؛
رسول خطیبی باردیگر سرمربی تراکتور شد
احتمال شکایت مدیران آلومینیوم اراک از رسول خطیبی!