به گزارش ترجمان صبح، تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز در نیم فصل اول لیگ برتر با مدیریت بهداد بیات روزهای بسیار سخت و عجیبی را سپری کرد. اتفاقاتی که شاید زیبنده قدیمی‌ترین تیم فوتبال شمالغرب کشور نبود.

این شرایط در حالی بود که در روزهای گذشته واگذاری این تیم به مجموعه صنعتی هافمن، قطعی شده بود اما مدیران این شرکت صنعتی در دقایق آخر پا پس کشیدند تا این تیم کماکان زیر نظر محمدرضا زنوزی به فعالیت بپردازد.

چند روز پیش نیز محمدسعید اخباری سرمربی ماشین‌سازی که نتوانست چندان عملکرد جالبی از خود به نمایش بگذارد، از سمتش استعفا داد.

بحث حضور حامد نجفی به عنوان مدیرعامل، مهدی پاشازاده به عنوان سرمربی و کاظم محمودی به عنوان سرپرست این تیم از مدت‌ها قبل در فضای مجازی مطرح بود اما پس از مدت‌ها، رسانه رسمی این باشگاه بالاخره تصمیم گرفت تا خبری موثق از این تیم نشر دهد.

حامد نجفی سابقه مدیریت باشگاه مس سونگون ورزقان را در کارنامه خود دارد که در زمان وی نیز بحث‌های مالی متعددی مطرح شد و برخی رسانه‌های تخصصی فوتسالی نیز مدعی شدند که وی با بدهی ۶ میلیاردی، این باشگاه را ترک کرده است.

مهدی پاشازاده سرمربی جدید این تیم نیز سابقه مربیگری در گسترش فولاد سهند، شهرداری تبریز، پارس جنوبی جم و در فصل اخیر نیز سابقه هدایت تیم پاس همدان را برعهده داشت. کاظم محمودی سرپرست جدید این تیم نیز سابقه مدیریت در باشگاه تراکتور را در کارنامه خود دارد.

بیشتر بخوانید؛
وضعیت نامشخص ماشین‌سازی پیش از آغاز دیدار شهرخودرو
بدهی شش میلیاردی نجفی روی دست کافی!