به گزارش ترجمان صبح، با آغاز فصل نقل‌وانتقالات زمستانی، تیم‌های لیگ برتری نیز سعی دارند تا بازیکنان مدنظر کادرفنی تیمشان را جذب کنند.

اما ماشین‌سازی تبریز که در نیم فصل اول اصلا عملکرد قابل قبولی نداشت و در قعر جدول لیگ برتر قرار دارد، با تغییراتی مدیریتی متعددی روبه‌رو شده است. با این تغییرات، کادرفنی و بازیکنان جدید این تیم نیز به تیم اضافه شدند.

بر اساس اعلام باشگاه ماشین‌سازی، حسین حیدری، وینگر جوان و سابق تیم‌های استقلال و پیکان با عقد قراردادی به ماشین‌سازی پیوست تا نخستین ورودی رسمی‌سبزپوشان تبریزی لقب بگیرد.

همچنین حبیب گردانی، مدافع باتجربه تبریزی نیز با امضای قراردادی به عنوان دومین بازیکن جدید تیم ماشین‌سازی معرفی شد تا پس از پایان محرومیت طولانی‌مدت خود به میادین فوتبال برگردد.

وی که پیش از این سابقه حضور در تیم‌های تراکتور، سپاهان و ماشین‌سازی را در کارنامه داشت، در نیم فصل‌دوم لیگ بیستم بار دیگر با پیراهن سبزپوشان تبریزی به میدان خواهد رفت.

این مدافع چپ پا به دلیل دوپینگ غیرعمد ۴ سال از حضور در میادین ورزشی محروم شده بود. او اخیراً اعلام کرد که در دوران محرومیت روزهای سختی را گذرانده و به دلیل مشکلات مالی مجبور به فروش خانه خود شد و در اقدامی مشترک، خیلی از بازیکنان تبریزی و برخی کاربران در فضای مجازی نیز از این بازیکن تبریزی حمایت کردند.

خبر دیگر از ماشین‌سازی اینکه به پیشنهاد مهدی پاشازاده، سرمربی جدید این تیم، دو مربی با اسامی ‌مجتبی خورشیدی و مهدی صولی به کادر فنی سبزقبایان تبریزی اضافه شدند.

بیشتر بخوانید؛
پاشازاده: می‌خواهیم ماشین‌سازی را در لیگ نگه داریم
اعضای جدید باشگاه ماشین‌سازی معرفی شدند