به گزارش ترجمان صبح، بعد از تعیین و تکلیف نیمکت تراکتور و حضور مجدد رسول خطیبی در راس کادرفنی این تیم، تراکتوری‌ها فعالیتشان در نقل‌وانتقالات زمستانی را آغاز کردند.

پیمان بابایی مهاجم تبریزی ماشین‌سازی اولین خرید رسمی تراکتوری‌ها بود. شنیده‌ها حاکی از این است که احتمال حضور مهدی کیانی در این تیم نیز وجود دارد.

اما بعد از حضور خطیبی در این تیم، احتمال مذاکره تراکتوری‌ها با علیرضا نقی‌زاده هافبک تبریزی تیم مس رفسنجان وجود داشت و همین اتفاق نیز رخ داد. خطیبی که اعتقاد زیادی به این بازیکن تبریزی دارد، در زمان حضورش به عنوان سرمربی در تیم آلومینیوم اراک نیز تلاشش بر این بود او را جذب کند اما مدیران باشگاه مس رفسنجان حاضر به فروش او نشدند.

در این خصوص نیز یکی از مدیران باشگاه مس رفسنجان در گفت‌وگو با ترجمان صبح، عنوان داشت: به هرحال علیرضا نقی‌زاده از بازیکنان شاخص و اصلی تیم ما است و کادرفنی نیز روی این بازیکن برنامه‌های متعددی دارد.

وی ادامه داد: باشگاه مس رفسنجان به لحاظ مالی هیچ مشکلی ندارد و اگر بحث دریافت مبلغی از تراکتور برای حضور نقی‌زاده در این تیم مطرح شود، کاملا کذب است. تابدین لحظه ما قصد فروش بازیکن خاصی را نداریم مگراینکه اتفاقات خاصی در آینده رخ دهد که الآن نمی‌توان در خصوص اتفاقات آینده پیش‌بینی کرد.

مدیر باشگاه مس رفسنجان خاطرنشان کرد: البته باید این را بگویم که ما نامه رسمی و مکتوب از باشگاه تراکتور دریافت نکردیم که در صورت دریافت همچین نامه‌ای باید با سرمربی تیم تصمیم بگیریم.

گفتنی است تیم فوتبال تراکتور در دیدار نخست نیم فصل دوم لیگ برتر روز دوشنبه هفته جاری، یازدهم اسفند ماه مهمان نفت مسجد سلیمان است.

بیشتر بخوانید؛
واکنش لژیونر ملی‌پوش ایرانی به شایعه حضورش در تراکتور
نگاهی به مربیان تراکتور زنوزی؛ خطیبی نهمین مربی!