به گزارش ترجمان صبح، دیدار دو تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان و تراکتور از هفته شانزدهم لیگ برتر دقایقی پیش با تساوی یک-یک به اتمام رسید تا رسول خطیبی در اولین دیدار به تک امتیاز بازی دست پیدا کند.

خطیبی در این دیدار نیز همانند حضورش در آلومینیوم اراک به نشست خبری نرفت و دستیار اولش، حمید عبداللهی را به نشست خبری بعد بازی فرستاد.

حمید عبداللهی پس از دیدار مقابل نفت مسجد سلیمان، اظهار داشت: فلسفه کاری آقای خطیبی حفظ توپ، مالکیت بالا با پاس‌های زیاد و در نهایت رسیدن به گل است. تا بازیکنان به این فلسفه عادت کنند زمان می‌برد، اما ما باید این زمان را کوتاه کنیم.

وی افزود: دنبال این نیستیم که وعده و شعار بدهیم که مقام می‌آوریم، اما قول می‌دهیم با تمام وجود تلاش کنیم. ما تنها ۶ ساعت تمرین کردیم. قول بیخود نمی‌دهیم و فقط می‌گوییم کاری می‌کنیم که تیم با تمام وجود کار کند.

دستیار خطیبی خاطرنشان کرد: وقتی نفت مسجد سلیمان ۱۰ نفره شد کارمان سخت‌تر شد، چون آنها انسجام خوبی داشتند. بازی هم پرهیجان بود.

عبداللهی درخصوص عملکرد تیم داوری در این بازی گفت: بنیادی‌فر از داوران خوب است اما ما نباید در مورد داوری صحبت کنیم، چون کمیته انضباطی ورود می‌کند و دنبال محروم کردن است. بازی امروز شاید صحنه خاصی نداشت، اما انتظار داشتم که برخورد شخصی داور با بازیکنان بهتر باشد.

با این نتیجه تراکتور ۲۳ امتیازی شد و در رده ششم جدول لیگ برتر باقی ماند.

بیشتر بخوانید؛
شکست مدیرعامل و بازیکن سابق تراکتور در انتخابات فدراسیون
نفت یک-تراکتور یک؛ خطیبی با تساوی استارت زد