به گزارش ترجمان صبح، در حالی که مدتی است از زمان آغاز نقل‌وانتقالات زمستانی می‌گذرد، تیم فوتبال تراکتور تابدین لحظه توانسته با پیمان بابایی مهاجم تبریزی و گلزن تیم ماشین‌سازی به توافق نهایی و رسمی برسد.

سعید مهری بازیکن بومی تراکتور نیز بعد از حضور رسول خطیبی در این تیم بعد از جدایی از تراکتور، به استقلال تهران پیوست.

مهدی کیانی کاپیتان سابق تراکتوری‌ها که در این فصل در سپاهان اصفهان بازی می‌کرد، به دلیل اختلافات پیش آمده با کادرفنی این تیم چندان فرصت بازی کردن پیدا نکرد و خیلی‌ها خروج او از این باشگاه اصفهانی را محتمل می‌دانستند.

هفته پیش مطالب متعددی در خصوص حضور کیانی در تبریز منتشر شده بود که وی حتی برای مذاکره نهایی با مدیران باشگاه تراکتور به تبریز سفر کرده بود و عکس منتشر شده از وی در فرودگاه تبریز، باعث شده بود تا خیلی‌ها وی را تراکتوری بدانند.

اما امروز او سر از شهر رفسنجان درآورد و رسما با عقد قراردادی یک و نیم ساله به این تیم کرمانی پیوست.

بازیکن سابق تراکتور در گفت‌وگویی نسبت به منتفی شدن حضورش در تراکتور چنین اظهار کرده است: همه می‌دانند که من تراکتوری اصیل هستم و فوتبالم را مدیون این تیم می‌دانم. وقتی تراکتور برای جذب من نامه زد بدون هیچ چشمداشتی به تبریز رفتم و تمام هدفم این بود که به تراکتور کمک کنم، هر چند وقتی از این تیم جدا شدم برخی برایم حرف و حدیث درست کردند و صحبت‌هایی عنوان شد که اصلا درست نبود. باز هم با وجود اینکه خیلی‌ها به من گفتند به تراکتور نروم، برای مذاکره با این تیم به تبریز رفتم اما حرکاتی دیدم که احساس کردم اگر به این تیم نروم بهتر است چون ممکن بود بعدها اتفاقاتی رخ دهد که دودش به چشم من برود.

بیشتر بخوانید؛
نفت یک-تراکتور یک؛ خطیبی با تساوی استارت زد