به گزارش ترجمان صبح، حمید عبداللهی مربی تیم فوتبال تراکتور پیش از دیدار تیمش مقابل نساجی مازندران در خصوص این بازی اظهار داشت: قبل از هر چیز از هواداران و مسئولان باشگاه تراکتور به خاطر انتخاب و اعتماد به کادر فنی که در رأس آن آقای خطیبی قرار دارد، تشکر می‌کنم.

وی افزود: امیدوارم این اعتماد تداوم داشته باشد و ثبات به روح تراکتور بزرگ تزریق شود. فکر می‌کنم بعد از سال‌ها و مدت‌ها نیمکت تراکتور به یک مربی بومی سپرده‌شده و همه می‌دانند که رسول خطیبی چه تعصبی به تراکتور و تبریز دارد. امیدوارم خطیبی که فرزند آذربایجان است، با پشتوانه و حمایت مردم آذربایجان و باشگاه بتواند موفق شود.

مربی تیم فوتبال تراکتور با اشاره به شایستگی‌های این تیم گفت: در کنفرانس قبل هم اعلام کردم که به دنبال شعار دادن نیستیم، بلکه با کار و تلاش بی‌نهایت می‌خواهیم شایستگی‌هایمان را به اثبات برسانیم.

عبداللهی با اشاره به حضور بازیکنان بزرگ در تراکتور ادامه داد: بازیکنان تراکتور در همین مدت به خودباوری لازم رسیده و کادر فنی و آقای خطیبی به این بازیکنان ایمان کامل دارند. اگر بازیکنان تیم بزرگ تراکتور به کارشان فقط تلاش و فداکاری را اضافه کنند به ضرس قاطع می‌گویم که بهترین بازیکنان ایران در تراکتور هستند.

وی افزود: فقط حلقه گمشده این تیم می‌تواند تلاش و تلاش و تلاش باشد. بازیکنان باید با تمام وجود برای تیم بازی کنند و باید یاد بگیرند که با تمام وجود تلاش کنند. مطمئناً با تلاش بی‌نهایت موفقیت حاصل می‌شود.

 مربی تیم فوتبال تراکتور در پایان گفت: موفقیت تنها با کار و تلاش به دست می‌آید. امیدوارم با زمان کمی که بین بازی‌ها است بتوانیم نقاط ضعف‌مان را پوشش دهیم و فردا قطعاً با تمام وجود برای برد تلاش می‌کنیم.

بیشتر بخوانید؛
بازیکن مدنظر تراکتور سر از رفسنجان درآورد