به گزارش ترجمان صبح،  وی با بیان اینکه تبریز نیازمند ورزش ارزان است، گفت: به من پیشنهاد شد که در شورای تهران شرکت کنم اما دیدگاه و تعصب خاصی به شهر و استان خودم داشتم و به خودم اجازه ندادم این کار را انجام دهم.

وی با اشاره به اینکه با کوله باری از تجربه‌ی ورزشی و با هدف توسعه ورزش و بهره‌مندی مناطق محروم از ورزش ارزان در این عرصه وارد شدم، گفت: بدعتی در انتخابات شورا گذاشته شده که شورا فقط شهرسازی و عمران باشد اما این یک بُعد شوراست.

وی گفت: مسئله نظارت و شفافیت باید به صدر اولویت ها تبدیل گردد، در شورای پنجم، ورزش تبریز مظلوم واقع شد و تیم‌های ما و رشته‌های پایه را نابود کردند

وی خاطرنشان کرد: یکی از اهدافم ورزش ارزان برای کل شهروندان است؛ زیرا سرانه ۴۰ سانتی‌متری برای ورزش تبریز فاجعه است.

این کاندیدای انتخابات شورای اسلامی شهر تبریز گفت: متاسفانه در محلات تبریز اثری از ورزش نیست اما هزار مساله برای فساد و اعتیاد وجود دارد.

وی با بیان اینکه تبریز باید به عرصه معرفی استعداد بازگردد، گفت: مدت‌هاست که تیم‌های ملی در رشته‌های مختلف از ظرفیت‌های تبریز و آذربایجان بی‌بهره باقی مانده است.

هادی ادامه داد: اولویت من عرصه ورزش و جوانان است و بعد از آن رفع حاشیه‌نشینی دغدغه بنده می‌باشد، حاشیه که نام میبرند،حاشیه نیست متن شهر است، قهرمان خیزترین منطقه تبریز مناطق کم برخوردار است

▪️علیرضا حیدری کشتی‌گیر پیشکسوت ایران، پرویز هادی را برای ثبت‌نام در انتخابات همراهی کرد