به گزارش ترجمان صبح، بدون شک ماشین‌سازی تبریز این روزها بدترین روزهای فوتبالی خود را سپری می‌کند. تیمی که عنوان قدیمی‌ترین تیم شمالغرب کشور را یدک می‌کشد، حال با پایان هفته نوزدهم لیگ برتر تنها با کسب نه امتیاز در قعر جدول قرار دارد.

تیم تحت هدایت محمدرضا زنوزی این روزها اصلا شرایط جالب توجهی ندارد و بارها مدیریت و حتی سرمربی تیمش را عوض کرده است.

اما حامد نجفی مدیرعامل ماشین‌‍‌سازی هفتم فروردین ماه سال جاری در گفت‌وگو با میزان مدعی شد بود که از سمتش استعفا داده است و قرار است وی صرفا مسئول انتقال امتیاز این باشگاه باشد.

البته اتفاقات عجیب و غریب این تیم قدیمی به اینجا ختم نمی‌شود. چند هفته پیش نیز محمدرضا زنوزی مالک این باشگاه با ارسال نامه‌ای به ششگلانی رئیس هیئت فوتبال آذربایجان‌شرقی مدعی شد بود که دیگر قصد تیمداری ندارد و هیئت فوتبال کارهای واگذاری امتیاز را انجام دهد که پس از ورود استاندار آذربایجان‌شرقی به این موضوع مقرر شد تا مالک ماشین‌سازی تا پایان فصل کارهای ماشین‌سازی را انجام دهد.

یک اتفاق جالب دیگر در این تیم، انتصاب معاون ورزشی باشگاه توسط مدیرعامل مستعفی است. حامد نجفی که پیش از این از سمت مدیرعاملی باشگاه استعفا داده بود، امروز برای باشگاه معاون ورزشی انتصاب کرد.

رسانه رسمی باشگاه ماشین‌سازی حوالی ظهر امروز با انتشار خبری مدعی شد که بابک آستن براساس خواسته هواداران معاون ورزشی این باشگاه شده است. هرچند رسانه رسمی این باشگاه به صورت کامل به سوابق معاون ورزشی باشگاه اشاره‌ای نکرده است اما باید منتظر ماند و دید که معاون ورزشی باشگاه می‌تواند کاری برای این تیم بحران‌زده کند یا نه.

بیشتر بخوانید؛
سرمربی اخراجی ماشین‌سازی، سرپرست تیم ملی شد
گل‌گهر ۳-ماشین‌سازی یک؛ یاشیل ماشین بازهم باخت!