به گزارش ترجمان صبح، تیم فوتسال مس سونگون ورزقان در هفته چهارم از مرحله نهائی لیگ برتر فوتسال بعد از ظهر امروز (چهارشنبه) پذیرای مقاومت البرز بود که در این بازی خانگی جشنواره‌ای از گل به راه انداخته و به یک پیروزی قاطع دست یافت.

مدافع عنوان قهرمانی که در هفته گذشته به رغم انجام بازی برتر مغلوب سن‌ایچ ساوه شده بود، در بازی امروز عقده‌گشایی کرده و با کسب برتری پرگل ۷ بر ۲، شکست هفته قبل را جبران و به باد فراموشی سپرد.

سالار آقاپور (۲ گل)، فرهاد فخیم، محمدحسین درخشانی، محمد زارعی، حمزه کدخدائی و مسلم اولادقباد به ترتیب برای مس گلزنی کردند و مرتضی عزتی و شهاب طالبی نیز گل‌های مقاومت را به ثمر رساندند.

ضمن اینکه مرتضی عزتی کاپیتان تیم مقاومت که سابقه بازی برای مس سونگون را در کارنامه خود دارد، در نیمه اول این مسابقه به دلیل خطای هند پنالتی و جلوگیری از گل مسلم تیم حریف، با کارت قرمز داور جریمه و از زمین بازی اخراج شد.

در جدول لیگ برتر فوتسال، مس سونگون با این برد پرگل ۹ امتیازی شد و با توجه به شکست سن‌ایچ برابر گیتی‌پسند، بعد از یک هفته توانست صدر را از تیم ساوه‌ای پس بگیرد. مقاومت البرز نیز با ۳ امتیاز در رده پنجم ماندنی شد.

نارنجی‌پوشان فوتسال آذربایجان در هفته پنجم و پایانی دور رفت مرحله نهایی لیگ برتر فوتسال سه‌شنبه هفته آینده – ۲۴ فروردین ماه – میهمان کراپ الوند خواهند بود.

بیشتر بخوانید؛
شکست مس سونگون در نخستین دیدار سال ۱۴۰۰
در سوگ پاطلایی فوتبال آذربایجان/ حسین خداپرست در انزوا درگذشت