به گزارش ترجمان صبح، چهارشنبه شب در چارچوب دیدارهای مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا تیم الوحده عربستان برابر نیروی هوایی عراق قرار گرفت که این بازی در پایان ۱۲۰ دقیقه تلاش دو تیم به نتیجه تساوی یک – یک انجامید.

ابتدا تیم عربستانی با گلزنی یوسف نیاکات در دقیقه ۲۴ پیش افتاد و با گلزنی ایمن حسین در دقیقه ۲+۹۰ کار به تساوی کشیده شد تا بازی در وقت‌های اضافه دنبال شود. در وقت‌های اضافه نیز توپی از خط دروازه‌ها نگذشت تا ضربات پنالتی تیم برتر میدان را مشخص کند.

در ضربات پنالتی تیم نیروی هوایی عراق با نتیجه ۳ بر ۲ پیروز شد تا جواز حضور در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا را کسب کند. براساس قرعه این تیم در گروه B لیگ قهرمانان آسیا با تیم‌های شارجه امارات، تراکتور ایران و پاختاکور ازبکستان رقابت خواهد کرد. رقابت‌های این گروه از ۲۵ فروردین به میزبانی امارات برگزار خواهد شد.

گفتنی است تیم فوتبال تراکتور تابدین لحظه ۵ بار سابقه حضور در لیگ قهرمانان آسیا را در کارنامه خود داشته و در یک دوره نیز توانست در هفته پایانی مرحله گروهی، به عنوان تیم دوم به مرحله حذفی مسابقات صعود کند اما مقابل تیم النصر امارات علی‌رغم پیروزی ۳ بر یک در دیدار برگشت، از دور رقابت‌ها حذف شد.

بیشتر بخوانید؛
خوش‌وبش گرم تراکتوری‌های سابق در سیرجان +عکس
برنامه سفر تیم تراکتور به امارات اعلام شد