به گزارش ترجمان صبح، براساس اعلام رسانه رسمی باشگاه ماشین‌سازی تبریز، هفته گذشته بابک آستن بعنوان معاون ورزشی تیم ماشین‌سازی انتخاب شد ولی این موضوع قبل از آغاز به کار رسمی ایشان با حواشی و اعتراض اکثریت هواداران فوتبال آذربایجان همراه بود.

در همین راستا بابک آستن معاون ورزشی این باشگاه امروز استعفای خود را به مدیرعامل باشگاه تقدیم کرد. در راستای تکریم هواداران و جلوگیری از ایجاد حواشی در تیم، با تصمیم مدیریت باشگاه، با این استعفا موافقت شده و حضور آستن بعنوان معاون ورزشی تیم منتفی شد.

بدینوسیله اعلام می دارد که بابک آستن تاکنون هیچ مسئولیت اجرایی و تعهدی در تیم و باشگاه ماشین‌سازی نداشته و من بعد نیز نخواهد داشت.

گفتنی است تیم فوتبال ماشین‌سازی در فصل جاری عجیب و غریب‌ترین اتفاقات مدیریتی و حتی فنی را به خود دیده است. تیمی که به زنگ تفریح دیگر تیم‌های لیگ برتری تبدیل شده و تنها با کسب ۹ امتیاز، در قعر جدول لیگ برتر قرار دارد.

چند هفته پیش نیز محمدرضا زنوزی مالک این باشگاه با ارسال نامه‌ای به رئیس هیئت فوتبال آذربایجان‌شرقی، از مالکیت باشگاه ماشین‌سازی کناره‌گیری کرده بود که با وساطت استاندار این استان وی کماکان ماشین‌سازی را مدیریت می‌کند.

بیشتر بخوانید؛
مدیرعامل مستعفی برای خود معاون ورزشی منصوب کرد!
مدیریت‌های کوتاه و عجیب‌وغریب، آفت یاشیل ماشین!
فردین عابدینی به ماشین‌سازی برگشت