به گزارش ترجمان صبح، تیم‌های ماشین‌سازی و آلومینیوم اراک در چارچوب دیدارهای هفته بیستم لیگ برتر فوتبال کشور از ساعت ۱۷ امروز در ورزشگاه سردار شهید قاسم سلیمانی تبریز به مصاف هم رفتند که این دیدار با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

تیم میزبان که با سرمربی جدید خود انگیزه‌های زیادی برای برد و کسب امتیاز مقابل آلومینیوم اراک داشت، شروع خوبی در این دیدار داشته و موفق شد حملات خطرناکی روی دروازه حریف خود خلق کند.

در آن سوی میدان شاگردان علیرضا منصوریان نیز عملکرد خوبی مقابل میزبان خود داشتند تا بازی از سرعت خوبی برخوردار باشد. در حالی که بازیکنان ماشین‌سازی و آلومینیوم به دنبال گلزنی و حملات متوالی بودند، در برخی از لحظات موقعیت‌های مناسبی در ضدحملات ایجاد شد که بازیکنان دو تیم در استفاده از این موقعیت‌ها ناکام بودند.

در دقایق میانی نیمه نخست کیفیت بازی با افت نسبی همراه بود اما رفته‌رفته باز هم سرعت بازی افزایش یافت. بازیکنان ماشین‌سازی در ادامه بازی عملکرد بهتری نسبت به مهمان خود داشتند و توانستند در دقایق پایانی بازی صاحب توپ و میدان شود اما موقعیت‌های این تیم بی‌ثمر بود تا نیمه نخست بازی با تساوی بدون گل به پایان برسد.

بیشتر بخوانید؛
معاون ورزشی ماشین‌سازی نیامده رفت!

در نیمه دوم بازیکنان ماشین‌سازی تلاش مضاعفی برای گلزنی داشتند اما حملات این تیم ثمری نداشت تا بازی با تساوی بدون گل دنبال شود. در نهایت با خطای حسین پورحمیدی، دروازه‌بان آلومینیوم اراک روی سیدمحمد ابوترابی در دقیقه ۶۸، داور بازی یک ضربه پنالتی به نفع ماشین‌سازی اعلام کرد و سعید حسین پور در دقیقه ۷۰ از روی نقطه پنالتی گل اول را برای این تیم به ثمر رساند تا بازی با برتری یک بر صفر شاگردان علیرضا اکبرپور دنبال شود.

بازی پس از گل ماشین‌سازی متعادل‌تر دنبال شد تا اینکه در دقیقه ۸۳ حامد پاکدل بازی را به تساوی کشاند. تیم میزبان که برد را با تساوی عوض کرده بود، تلاش زیادی برای به ثمر رساندن دومین گل خود داشت اما مهاجمان این تیم ناکام بودند تا این دیدار با تساوی یک بر یک به پایان برسد.

از نکات جالب این مسابقه، تقابل ۲ استقلالی سابق در این دیدار بود. علیرضا اکبرپور سرمربی جدید ماشین‌سازی که فوتبالش را از همین تیم آغاز کرده است، سابقه بازی برای استقلال و حتی سرمربیگری رده‌های نونهالان و نوجوانان استقلال تهران را در کارنامه خود دارد. علیرضا منصوریان سرمربی اسبق تراکتور نیز از پیشکسوتان استقلال محسوب شده و سابقه سرمربیگری برای این تیم تهرانی را نیز در کارنامه خود دارد.