به گزارش ترجمان صبح، دیدارهای گروه B لیگ قهرمانان آسیا در حالی به اتمام رسید که تیم فوتبال تراکتور با ارائه یک دیدار تماشایی و زیبا توانست با نتیجه ۲ بر صفر میزبان این گروه، شارجه امارات را شکست دهد.

اما شاگردان خطیبی توانستند رکورد ماندگاری از خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان منطقه غرب آسیا بجا بگذارند. تراکتور به تیم بدون شکست منطقه غرب آسیا تبدیل شد، تیم‌های قدرتمندی همچون پرسپولیس ایران، السد قطر و دیگر تیم‌ها نیز حداقل یک‌بار شکست را در مرحله گروهی تجربه کردند.

تراکتور در بازی اول برابر پاختاکور ازبکستان به تساوی ۳-۳ رسید و در بازی دوم و سوم برابر الشارجه و نیروی هوایی عراق به تساوی بدون گل رضایت داد. شاگردان رسول خطیبی در دور برگشت و در بازی چهارم، نیروی هوایی را با یک گل شکست دادند و بعد از تساوی بدون گل مقابل پاختاکور، دیشب و در آخرین دیدار مرحله گروهی موفق شدند تیم پرمهره شارجه امارات را از پیش‌رو بردارند.

البته پیش از آغاز دیدار تراکتور و شارجه، تیم اماراتی همانند تراکتور به تیم بدون باخت تبدیل شده بود اما شاگردان خطیبی با پیروزی مقابل این تیم اماراتی، رکورد شاگردان العنبری را شکستند. تکلیف تراکتور برای صعود به مرحله بعدی رقابت‌ها امشب مشخص می‌شود.

گفتنی است کاروان تیم فوتبال تراکتور امروز به تبریز برمی‌گردد و باید خودش را برای دیدارهای لیگ برتر و دیدار جام حذفی مقابل آلومینیوم اراک آماده کند.

بیشتر بخوانید؛
تراکتور در چه صورت به دور بعدی صعود می‌کند؟
پیروزی تراکتور در گام آخر/ شاگردان خطیبی در انتظار نتیجه سایر گروه‌ها