به گزارش ترجمان صبح، مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا چند روز پیش در حالی به اتمام رسید که ۳ نماینده از ایران توانستند به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان صعود کنند.

تیم پرسپولیس در مرحله یک هشتم باید به مصاف استقلال تاجیکستان برود. استقلال نیز به مصاف الهلال می‌‍‌رود. اما تراکتور با ارائه دیدارهای تماشایی و ثبت رکوردهای جالب، توانست جواز حضور در مرحله یک هشتم را کسب کند و باید به مصاف النصر عربستان برود.

پس از مشخص شدن حریفان نمایندگان ایران در مرحله یک هشتم نهایی و رویارویی تراکتور و استقلال با نمایندگان عربستان، یکی از مسائل مهم بحث میزبانی ایران یا عربستان در این دیدار می‌باشد.

خالد الشنیف خبرنگار معروف عربستانی در صفحه شخصی خود در توئیتر مدعی شد که دیدارهای نمایندگان دو کشور در مکانی بی‌طرف برگزار می‌شود. این خبرنگار اعلام کرده است که به نقل از منابع آگاه در کنفدراسیون فوتبال آسیا، دیدارهای یک هشتم نهایی و یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در کشور ثالث برگزار می‌شود که احتمالا این کشور، قطر است.

شنیده‌ها حاکی از این است که دیدارهای حذفی منطقه غرب آسیا به صورت مجتمع برگزار می‌شود و کشور قطر نیز میزبان مرحله حذفی خواهد بود و نمایندگان ایران در مرحله یک هشتم نهایی به صورت تک بازی در قطر به مصاف حریفان خود می‌روند.

بیشتر بخوانید؛
مهاجم تراکتور سومین گلزن برتر لیگ قهرمانان آسیا
تراکتور صعود کرد و حریف النصر عربستان شد
تمجید سایت فیفا از نمایش قهرمانانه اخباری