به گزارش ترجمان صبح، باشگاه تراکتور این روزها شرایط جالبی را پشت سر نمی‌گذارد و بعد از صعود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان و بازگشت به ایران، مشکلات سابق این تیم بار دیگر خودش را نشان داد که ظاهرا اصلی‌ترین آن به مسائل مالی برمی‌گردد.

کاپیتان‌های تیم فوتبال تراکتور در حال حاضر در تمرینات حاضر نمی‌شوند و اگرچه باشگاه مدعی است این نفرات به مرخصی و استراحت رفته و به زودی به تمرینات باز خواهند گشت ولی مشکلات مالی و معوقات این دو بازیکن که ابتدای فصل و نیم فصل آنها را تا آستانه جدایی پیش برد همچنان وجود دارد و بعید است بعد از بازی با پیکان شاهد بازگشت آنها به جمع سرخپوشان تبریزی باشیم و حال نیز اخباری در خصوص تغییر مدیرعامل باشگاه تراکتور به گوش می‌رسد.

در همین حال از تبریز خبر می‌رسد که سیاح، مدیرعامل باشگاه تراکتور در تماسی با محمدرضا زنوزی اعلام کرده قصد دارد از سمتش کناره گیری کند و به زودی این موضوع را به صورت مکتوب و رسمی در خواهد آورد تا شاهد یک تغییر مدیریتی دیگر در طول کمتر از سه سال حضور این باشگاه در بخش خصوصی باشیم.

تراکتور چندی پیش پس از قطع همکاری با رحیمی، معاون ورزشی باشگاه هم شخص جدیدی را جایگزین او نکرد و مشخص نیست در نبود سیاح امور باشگاه بر عهده چه کسی خواهد بود.

گفته می‌شود فعلاً مسئولیت باشگاه تا زمان بازگشت زنوزی به ایران و تعیین تکلیف مدیریت باشگاه برعهده حسن آذرنیا، سرپرست باشگاه است.

بیشتر بخوانید؛
هوشیار: با مدیران تراکتور برای تیمداری صحبت شد اما به نتیجه‌ای نرسید/ اقدام اعضای شورای شهر خیانت بزرگی به ورزش آذربایجان بود
مظاهری: تراکتور پولم را ندهد به AFC و فیفا شکایت می‌کنم