به گزارش ترجمان صبح، ایمان غنی زاده با اعلام این خبر گفت: با توجه به درخواست مکرر شهروندان محترم و حسب مجوزهای صادره از استاندار محترم و دستور شهردار کلانشهر تبریز خدمات اتوبوس‌های شرکت واحد در مسیر BRT از سر گرفته شد.

وی افزود: خدمات مسیر تندرو با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی ابلاغی ستاد مقابله با کرونا و لزوم استفاده از ماسک و رعایت فاصله اجتماعی و ضدعفونی مستمر ناوگان و تاسیسات و استفاده از کارت بلیت شخصی توسط مسافرین انجام می‌شود.

وی تصریح کرد: ناظران و بازرسان و واحدهای گشت انتظامی شرکت واحد بر لزوم رعایت پروتکل‌های ابلاغی نظارت جدی خواهند داشت و از ورود مسافران بدون ماسک به اتوبوس‌ها جلوگیری خواهد شد. ضمن این‌که ماسک به قیمت دولتی در تمامی کیوسک‌های شارژ مسیر تندرو و پایانه‌ها در دسترس شهروندان محترم است.

غنی زاده گفت: با توجه به خدمات دهی با تمام ظرفیت ناوگان در مسیر تندرو و زمان انتظار تقریبی دو دقیقه‌ای در ایستگاه‌های این مسیر، از شهروندان محترم تقاضا داریم تا با رعایت دستورالعمل‌های ابلاغی ستاد مقابله با کرونا و استفاده از ماسک، با رعایت فاصله گذاری اجتماعی در داخل اتوبوس و ممنوعیت سوار کردن مسافر سرپایی و بیشتر از ظرفیت صندلی‌ها، در صورت شلوغی، سوار اتوبوس نشده و منتظر اتوبوس بعدی با مسافر کمتر شوند.

 وی در خاتمه از شهروندان خواست تا با نیروهای این شرکت در جهت رعایت کامل پروتکل های بهداشتی ابلاغی ستاد مقابله با کرونا همکاری لازم را داشته باشند.