به گزارش ترجمان صبح، دو تیم پیکان و تراکتور از هفته بیست‌ودوم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور امروز عصر در ورزشگاه شهدای شهر قدس به مصاف هم رفتند که این دیدار در نهایت با نتیجه یک بر یک به اتمام رسید.

تراکتوری‌ها در این دیدار با ترکیب محمدرضا اخباری، محمدرضا خانزاده، هادی محمدی، میلاد فخرالدینی، میثم تیموری، اکبر ایمانی، حمید بوحمدان، مهدی تیکدری، سامان نریمان جهان، ابوالفضل رزاق‌پور و محمد عباس‌زاده به مصاف پیکان رفتند.

علیرضا رضایی، سامان فلاح، آرمان قاسمی، نادر محمدی، امیرحسین جدی، علی قربان‌خانی، حسین پورامینی، محمد خدابنده‌لو، اسماعیل بابایی، محمدامین درویشی و ابراهیم صالحی نیز ۱۱ بازیکن مهدی تارتار در این دیدار بودند.

تراکتوری‌ها نیمه نخست را طوفانی شروع کردند و حملات متعددی نیز روی دروازه حریف ایجاد کردند تا مهدی تیکدری بازیکن سرخ‌پوشان تبریزی توانست دقیقه ۱۰ دروازه پیکان را باز کند و در همان دقایق ابتدایی تیمش را پیش بیاندازد.

سید علی اصغر مومنی قضاوت مصاف دو تیم را بر عهده داشت. علی‌اکبر عظیم‌پور و رضا حیدری نیز به عنوان کمک‌های اول و دوم او را در امر قضاوت این بازی یاری کردند.

پیکان در آغاز نیمه دوم بازی را خیلی بهتر شروع کرد. محمدامین درویشی مهاجم این تیم که سابقه بازی برای گسترش فولاد تبریز را نیز در کارنامه خود دارد توانست در دقیقه ۵۲ دروازه اخباری را باز کند تا کار به تساوی بکشد.

بعد از گل تساوی، تراکتور و پیکان تا پایان بازی نتوانستند کاری از پیش ببرند و در نهایت دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسید.

بیشتر بخوانید؛
ادعای رسانه‌ای: کاپیتان‌های تراکتور به دیدار زنوزی می‌روند
چک‌ مظاهری از باشگاه تراکتور برگشت خورد!