به گزارش ترجمان صبح، تیم‌های مس سونگون ورزقان و کراپ الوند در چارچوب دیدارهای هفته دهم و پایانی از مرحله نهایی لیگ برتر فوتسال کشور از ساعت ۱۶ امروز در سالن پورشریفی تبریز به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری ۷ بر یک مس سونگون به پایان رسید.

مس سونگون که انگیزه زیادی برای کسب چهارمین قهرمانی متولی خود در لیگ برتر فوتسال کشور داشت، در ابتدای بازی عملکرد بهتری نسبت به مهمان خود ارائه کرده و توانست موقعیت‌های خطرناکی روی دروازه کراپ الوند ایجاد کند.

علی‌رغم تلاش‌های بازیکنان دو تیم، بازی با تساوی بدون گل در حال پیگیری بود تا اینکه امیرحسین رسولی در دقیقه ۶ با خطا روی سالار آقاپور، یک ضربه پنالتی تقدیم مس سونگون کرد تا کاپیتان فخیم با استفاده از این فرصت، دروازه کراپ الوند را بازکرده و نتیجه را یک بر صفر کند. پس از این گل تلاش بازیکنان مس برای باز کردن دروازه تیم مهمان ادامه داشت اما عملکرد خوب باقر محمدی اجازه گلزنی را به بازیکنان مس نداد تا این دیدار حساس با برتری یک بر صفر مس سونگون دنبال شود.

حملات مس سونگون همچنان ادامه داشت تا اینکه در دقیقه ۱۱ بازی فرهاد فخیم برای بار دوم دروازه کراپ الوند را باز کرد. یک دقیقه بعد از این گل، سالار آقاپور نیز تیرک دروازه تیم مهمان را به لرزه درآورد. حملات ادامه‌دار مس سونگون در دقیقه ۱۶ منجر به گل سوم این تیم توسط محمد شجری شد. کاپیتان فخیم در فاصله ۷ ثانیه مانده به پایان نیمه نخست گل چهارم مس را به ثمر رسانده و هت‌تریک کرد.

بیشتر بخوانید؛
پوکر مس سونگون در قهرمانی یا پایان طلسم گیتی‌پسند!

هرچند بازیکنان کراپ الوند نیز در این نیمه حملاتی روی دروازه مس خلق کردند اما این موقعیت‌ها دقت و قدرت کافی را نداشت تا بازی دو تیم در نیمه نخست با برتری ۴ بر صفر مس سونگون به پایان برسد.

کراپ الوند که دیگر چیزی برای از دست دادن نداشت، با بازی انتحاری خود در نیمه دوم توانست موقعیت‌های خوبی روی دروازه مس سونگون خلق کند اما سیستم ۵ نفره هم کمکی به این تیم نکرد تا بازی با همان نتیجه نیمه نخست دنبال شود.

بازیکنان مس سونگون هم که از برتری و قهرمانی خود اطمینان داشتند به دنبال کنترل جریان بازی و افزایش اختلاف گل با تیم مهمان بودند. در نیمه دوم سرعت بازی هم با افزایش قابل‌توجهی همراه بود اما توپی از خط دروازه‌ها عبور نکرد تا اینکه میثم خیام در دقیقه ۲۶ و با پاس سالار آقاپور و درخشش کاپیتان فخیم توانست برای پنجمین بار دروازه کراپ الوند را باز کند.

درحالی‌که بازی تدافعی بازیکنان مس سونگون برای حفظ نتیجه ادامه داشت، حملات متوالی و خطرناک کراپ الوند در دقیقه ۳۴ به ثمر نشست و مهران عالیقدر توانست یکی از گل‌های خورده را برای تیمش جبران کند. اما این پایان کار نبود و مسلم اولاد قباد تنها یک دقیقه بعد ششمین گل مس سونگون را وارد دروازه کراپ الوند کرد تا دوباره اختلاف به پنج گل برسد.

در دقیقه ۳۸ بازی و درحالی‌که تیم مهمان از سیستم ۵ نفره استفاده می‌کرد، محمدحسین درخشانی با شوتی از راه دور توانست هفتمین گل مس سونگون را به ثمر برساند. در ادامه بازی نیز توپی از خط دروازه‌ها عبور نکرد تا این دیدار در نهایت با نتیجه ۷ بر یک به پایان رسیده و مس سونگون برای چهارمین بار قهرمان لیگ برتر فوتسال کشور شود.