به گزارش ترجمان صبح، نفرات برتر جشنواره ورزشی کارگران (مجازی) آذربایجان‌شرقی گرامیداشت هفته کار و کارگر پس از بررسی فیلم ها و مدارک ارسالی از شرکت کنندگان توسط روسای انجمن ها و مسئولان برگزاری جشنواره مشخص شد.

ابوالفضل امیدی رئیس هیئت ورزش کارگری آذربایجان شرقی در این خصوص گفت: استقبال شرکت کنندگان از این جشنواره ورزشی مجازی بسیار خوب بود و ۳۶۴ نفر در آن مشارکت کردند.

او افزود: از زحمات و حمایت های جناب آقای دکتر رمضی رئیس محترم فدراسیون ورزش کارگری، جناب آقای دکتر فتحی مدیرکل محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی، جناب آقای دکتر بهتاج مدیر کل محترم ورزش و جوانان آذربایجان شرقی، سرکار خانم پورنجمی مسئول محترم برگزاری جشنواره و سایر عوامل برگزاری جشنواره قدردانی می کنم.

جشنواره ورزشی کارگران به مناسبت گرامیداشت هفته کار و کارگر از نهم تا بیست و دوم اردیبهشت با شرکت ۱۰۳ نفر در رشته عکاسی ورزشی، ۵۷ نفر کاراته، ۴۵ نفر ژیمناستیک، ۶۵ نفر والیبال، ۶۱ نفر دارت و ۳۳ نفر بدمینتون برگزار شد و فیلم ها و کلیپ های ارسالی از شرکت کنندگان توسط کارشناسان هینت کارگری داوری شد و در پایان نتایج جشنواره به شرح ذیل اعلام شد.

««« رشته کاراته »»» امور بانوان:

مقام اول : حنانه ذاکری از بیمه مشاغل آزاد

مقام دوم : میترا بهرامی از بیمه مشاغل آزاد کا مقام سوم : آیسان زینال زاده از شرکت داروسازی دانا

آقایان : مقام اول : سعید مجیدی از شرکت تولیدی پیستون ایران مقام دوم : أحد قربانی از شرکت تراکتور سازی تبریز

محمدعلی محمدی از بیمه کارگران ساختمانی شهرستان بستان آباد

««« رشته ژیمناستیک »»»

بانوان : مقام اول : سویل ترابی از مهدکودک و پیش دبستانی مهر الهام مقام دوم : محیا ممی زاده از بیمارستان عالی نسب تبریز مقام سوم : محدثه ابراهیمی از شرکت فراورده های نفتی آقایان : مقام اول : على سقای شیر صولت از شرکت تولیدی پیستون ایران

از شرکت کنندگان توسط کارشناسان هیئت کارگری داوری شد و در پایان نتایج جشنواره به شرح ذیل اعلام شد:

«««رشته کاراته »»» انا بانوان :

مقام اول : حنانه ذاکری از بیمه مشاغل آزاد

مقام دوم : میترا بیرامی از بیمه مشاغل آزاد و مقام سوم : آیسان زینال زاده از شرکت داروسازی دانا

آقایان : ان مقام اول : سعید مجیدی از شرکت تولیدی پیستون ایران

مقام دوم : احد قربانی از شرکت تراکتور سازی تبریز

محمدعلی محمدی از بیمه کارگران ساختمانی شهرستان بستان‌آباد
«««رشته ژیمناستیک »»»

بانوان:

مقام اول: سویل ترابی از مهدکودک و پیش دبستانی مهر الهام مقام دوم : محیا ممی زاده از بیمارستان عالی نسب تبریز

مقام سوم : محدثه ابراهیمی از شرکت فراورده های نفتی و آقایان:

مقام اول : على سقای شیر صولت از شرکت تولیدی پیستون ایران

مقام دوم : صدرا نجفی از بیمه مشاغل آزاد و مقام سوم : مبین ممی زاده از بیمارستان عالی نسب

««« عکاسی ورزشی »»» بانوان:

مقام اول: آیدا قربانی از شرکت تراکتورسازی تبریز

مقام دوم : سویل حسین پور از بیمه مشاغل آزاد

مقام سوم : ریحانه مهدوی از بیمه مشاغل آزاد

آقایان : مقام اول: مهدی الوندی از بیمه مشاغل آزاد

مقام دوم : میر ایرج میر معصوم از اداره