به گزارش ترجمان صبح، ایرج شهین باهر امروز در دیدار با سرمربی و اعضای کادر فنی تیم فوتبال تراکتور تبریز اظهار کرد: توسعه ورزش در شهرها، از وظایف ذاتی شهرداری هاست و ما باور داریم که ورزش پایه سلامتی انسان هاست و هرچقدر بتوانیم آن را توسعه دهیم، شهروندان سالم تری خواهیم داشت.

او ادامه داد: در کنار توسعه ورزش همگانی، توجه به ورزش حرفه ای نیز بسیار اهمیت دارد و از آن جمله تراکتور در شهر ما، تیم مورد علاقه تبریزی ها است و در سراسر ایران و حتی خارج از کشور نیز طرفداران زیادی دارد.

شهردار تبریز با بیان اینکه خوشحالی مردم در اثر موفقیت های تیم تراکتور با مادیات قابل ارزیابی نیست و ارزش زیادی دارد، افزود: بر این اساس مدیریت شهری نیز به نوبه خود، در ایجاد نشاط اجتماعی و شادی شهروندان وظایفی دارد و سهیم است و تلاش می کنیم که همه ما نقش خود را در ایجاد شور و نشاط در جامعه به نحو احسن ایفا کنیم. وی اضافه کرد: افتخار می کنیم که فردی بومی به نام رسول خطیبی و به عنوان یک تبریزی و دوست قدیمی من که باهم در زمین های خاکی فوتبال بازی کرده ایم، سرمربی تیم مورد علاقه ماست. و از این رو ضروری است و وظیفه خود می بینیم که از تیم تراکتور و سرمربی بومی اش حمایت کنیم.

ایرج شهین باهر گفت: باید مسئولان شهری و استانی از چنین مربی هایی حمایت کنند تا ورزش قهرمانی نیز در شهرمان توسعه یابد.