به گزارش ترجمان صبح به نقل از ایرنا، رسول خطیبی، پیش از بازی تیمش با پرسپولیس در سوپر جام ایران افزود: نقطه ضعف و قوت پرسپولیس را می‌دانیم و حریف را به خوبی آنالیز کرده و یک جلسه هم در این مورد با بازیکنان صحبت می‌کنیم.

وی با بیان اینکه از طرف خودم، کادر فنی و بازیکنان قول می‌دهم که فردا شاهد بازی خوب، زیبا و مورد دلخواه هواداران از سوی تیم تراکتور باشیم، اظهار داشت: با جام قهرمانی به تبریز بازخواهیم گشت.

سرمربی تیم تراکتور با درخواست از هواداران این تیم برای تشویق بازیکنان، گفت: سوپر جام مسابقه‌ای است که برای هر دو تیم و هوادارانش مهم است و در این مدت بازیکنان تیم تراکتور با انگیزه و تمام وجود تمرین کرده اند.

خطیبی، ادامه داد: در این بازی «پیمان بابایی» به دلیل مصدومیت بازی نخواهد کرد و «اکبر ایمانی» هم در بازی مقابل ماشین‌سازی مصدوم شده بود و به علت سرماخوردگی در تمرینات حضور نداشت که پس از بهبودی به تیم اضافه شده است.

وی یادآوری کرد: هواداران مطمئن باشند هر بازیکنی که در میدان باشد با تمام قدرت بازی خواهد کرد.

سوپر جام فوتبال ایران بین دو تیم پرسپولیس به عنوان قهرمان لیگ برتر و تراکتور به عنوان قهرمان جام حذفی ایران در فصل ۹۸- ۹۹ روز یکشنبه ساعت ۱۹ و ۵۰ دقیقه در ورزشگاه آزادی برگزار می شود.