به گزارش ترجمان صبح، غلامرضا باقری دیزج، مدیر عامل شرکت پالایش نفت تبریز در ابتدای این جلسه طی سخنانی، گزارشی از هیأت مدیره را در رابطه با معرفی و عملکرد شرکت در سال ۹۹، دستاورد ها، برنامه های در دست اجرا، افتخارات و کمک های خیرخواهانه آن ارائه داد.

در بخش بعدی این جلسه طی ارائه‌ی گزارشی از حسابرسی مستقل و بازرسی های قانونی در خصوص صورت های مالی، صورت تغییرات در حقوق مالکانه و صورت جریان های نقدی برای سال مالی منتهی به ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ مورد تصویب قرار گرفت و ۷۵ درصد سود دوره به مبلغ ۴ هزار و ۱۷۵ ریال به ازای هر سهم به عنوان سود سهام، بین سهامداران تقسیم و باقی‌مانده‌ی آن به حساب سود انباشته به عنوان پشتوانه‌ای برای طرح ها و پروژه های شرکت منظور گردید.

همچنین موسسه‌ی حسابرسی بهراد مشار به عنوان حسابرس و بازرس قانونی برای سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۴۰۰ تعیین و روزنامه های دنیای اقتصاد و عصر آزادی به عنوان روزنامه های رسمی شرکت معرفی شدند.

لازم به ذکر است شرکت گروه گسترش پارسیان، شرکت های سرمایه گذاری استانی سهام عدالت،  خدمات مدیریت هامون سپاهان و شرکت سرمایه گذاری هامون سپاهان، سهامداران اصلی این شرکت هستند.