به گزارش ترجمان صبح، محمدرضا پورمحمدی روز یکشنبه در دیدار با مدیران دادگستری استان، اظهار کرد: در چند سال گذشته دوران سختی را پشت سرگذاشتیم با این وجود فضای وحدت، همدلی، مودت و صمیمت در بین مدیران استانی وجود داشت و با وجود تمام تنگناها، بیشتر شاخص ها رو به بهبود است.

وی ادامه داد: برای کاهش فقر و معضلات اجتماعی ضروری است تولید و اشتغال افزایش یابد برای حل مشکلات تولیدکنندگان ستاد تسهیل در استانداری و همچنین در دادگستری استان ایجاد و به مشکلات واحدهای تولیدی رسیدگی شد که این نشان از همراهی دستگاه قضا با برنامه های دولت است.

پورمحمدی گفت: در سه سال گذشته مشکلات مختلفی از جمله حوادث طبیعی همچون زلزله، سیل و آتش سوزی و همچنین مشکلات اجتماعی همچون افزایش قیمت سوخت رخ داد که توانستیم با همراهی مدیران دولتی و دستگاه قضایی استان به خوبی مدیریت کنیم.

وی اضافه کرد: در هشت سال گذشته اقدامات بسیار مهمی در استان انجام شد که سال ها به طول انجامیده بود که تلاش کردیم در طی دولت تدبیر و امید نهایی کنیم که از جمله آنها می توان به پروژه ها ذوب، نفلن سینیت، راه آهن تبریز- میانه اشاره کرد.

استاندار آذربایجان شرقی گفت: اگر امروز با افتخار می گوییم که در این استان اجازه زمین خواری نمی دهیم به دلیل همراهی و تعامل دادگستری با مدیریت ارشد استان است.

وی اضافه کرد: امیدواریم دولت جدید با فکر و انرژی جدید و تعامل بیشتر در جهت رضایت مردم تلاش کند.