به گزارش ترجمان صبح، عباس رنجبر روز شنبه در بازدید از پروژه مجتمع یک هزار واحدی تامین اجتماعی با بیان اینکه این پروژه از بهترین و بزرگ‌ترین پروژه‌های تبریز است که توسط شرکت‌های زیرمجموعه سازمان تامین اجتماعی کشور احداث می‌شود، افزود: مهم‌ترین مشکلات این پروژه مربوط به سازنده است و مواردی که مربوط به شهرداری باشد، رفع می‌شود.

وی با بیان اینکه در این بازدید دلایل تاخیر و مشکلات موجود در اجرای این طرح مشخص شد، اظهار داشت: در این بازدید مقرر شد تصمیماتی در این زمینه اخذ شود تا بخشی از مشکلات توسط شهرداری حل شود و بتوانند ۲ برج از این مجموعه را تکمیل کرده و اجرای بقیه نیز تسریع شود.

شهردار تبریز گفت: وقتی پروژه‌ای در زمان مقرر به پایان نمی‌رسد، اعتبار پروانه آن به اتمام می‌رسد و در ادامه اجرای پروژه نیز شهرداری درگیر ماجرا می‌شود.

رنجبر، ادامه داد: رسیدگی به روند ساخت و ساز و اعتبار پروانه و سایر موارد مربوطه در حوزه اختیارات شهرداری بوده و تلاش می شود این موارد حل شود تا پروژه به این شکل راکد نماند.

وی با اشاره به اینکه این پروژه سرمایه‌ای ملی برای تبریز است، اعلام کرد: با توجه به حساسیت موضوع هر چه در توان‌ شهرداری باشد برای تسریع در اجرا و بهره برداری از آن انجام خواهد داد.