به گزارش ترجمان صبح، زین العابدین خرم رضوی در دیدار با جمعی از رزمندگان و پیشکسوتان لشکر عاشورا در دوران دفاع مقدس، ابراز امیدواری کرد با همکاری و هم‌فکری رزمندگان و پیشکسوتان دفاع مقدس شاهد اتفاقات مبارک و ماندگاری در مسیر توسعه و پیشرفت آذربایجان و خدمت‌گذاری به مردم این خطه باشیم.

وی حضور در جمع یاران مخلص انقلاب را افتخاری بزرگ برای خود دانست و افزود: شما رزمندگان تجلی‌گاه ایمان و اراده هستید و روحیه اخلاص و ایثار شما از بزرگ ترین سرمایه‌های اجتماعی نظام و انقلاب است که باید آن را قدر دانست.

خرم رضوی  دفاع مقدس را زمینه‌ساز اقتدار و استحکام نظام اسلامی خواند و اظهار داشت: راه سعادت و اعتلای نظام جمهوری اسلامی همان مسیری است که رزمندگان ما در دوران دفاع مقدس ترسیم کردند.

وی به حضور برجسته و موثر رزمندگان لشکر عاشورا در عرصه‌های مختلف جامعه اشاره و اضافه کرد: حمایت و پشتیبانی این جمع برای بنده نقطه قوت و عامل موفقیت است و امیدوارم با کمک و هم‌فکری شما بتوانیم در حرکت عزتمندانه کاروان انقلاب اثرگذار باشیم.

خرم رضوی با اشاره به اینکه دولت مردمی و انقلابی سیزدهم به شعارهای اولیه انقلاب رجوع کرده است، یادآور شد: امروز برای تحقق آرمان‌های متعالی انقلاب، منویات مقام رهبری و اهداف دولت مردمی باید کار و تلاش شبانه‌روزی را به عنوان یک تکلیف ببینیم.

وی پیشتازی و پیشگامی تبریز و آذربایجان در تاریخ ایران اسلامی را یادآور شد و گفت: تعابیر رهبر معظم انقلاب از نقش برجسته و اثرگذار تبریز و آذربایجان ناشی از حکمت و شناخت کامل ایشان است و این تعابیر وظیفه ما را سنگین‌تر می‌کند.

حجت‌الاسلام سرایی، از رزمندگان دفاع مقدس هم در این دیدار با بیان اینکه لشکر عاشورا صحنه‌های بزرگ و باشکوهی در تاریخ دفاع مقدس آفریده است، افزود: رزمندگان لشکر عاشورا امروز هم در سنگر خدمت به مردم و دفاع از اهداف انقلاب اسلامی آماده کمک و همفکری با مسئولان استان هستند.

تعدادی از رزمندگان و پیشکسوتان لشکر عاشورا هم در این دیدار با بیان دیدگاه‌های خود در خصوص مسائل مختلف استان، آمادگی خود را برای همکاری و پشتیبانی از مدیریت ارشد استان در عرصه خدمت به مردم و تحقق اهداف والای انقلاب و رهبری اعلام کردند.