به گزارش ترجمان صبح، حجت‌الاسلام رسول برگی با اعلام این خبر اظهار کرد: مردم ولی‌نعمت ما هستند و ما هرچه داریم از برکت وجود این مردم است، اما گاهی مشکلاتی دارند که نیاز به مراجعه به شهرداری نیست و ما خودمان در محلات حضور می‌یابیم تا از نزدیک و به شکل ملموس به مسائل و مشکلات آنها رسیدگی کنیم.

وی ادامه داد: در این بازدیدها شهردار محترم منطقه نیز حضور می‌یابد تا همانجا نسبت به رفع مشکلات مطروحه دستورات لازم صادر شود.

رئیس شورای اسلامی شهر تبریز بیان کرد: این حضور در محلات، همان طرح تکریم ارباب رجوع است که بر اساس آن، ما حتی به مردم زحمت نمی‌دهیم که به شهرداری مراجعه کنند، بلکه ما به محلات آنها می‌رویم تا مشکلات آنها را بررسی کنیم.

وی افزود: بر این اساس، شب گذشته به همراه دکتر امجدی شهردار منطقه ۴ و معاونان خدمات، مالی اقتصادی، شهرسازی، عمرانی و حراست این منطقه در مسجد الزهرا (س) واقع در خیابان استاد جعفری حضور یافتیم که با استقبال خاص و پر از لطف و محبت مردم مواجه شدیم؛ در این دیدار، پس از شنیدن درد و دل مردم، مشکلات این محله احصاء شد که از مهم‌ترین آنها، مشکل آسفالت، خط‌کشی عابر پیاده، پیاده‌رو و مسیرگشایی بود.

حجت الاسلام برگی اظهار کرد: در این دیدار به اهالی منطقه قول دادیم که موارد زودبازده را در کمترین زمان ممکن حل کنیم و مواردی که نیاز به بررسی بیشتر یا نیاز به تامین اعتبار از طریق بودجه دارد را، در بودجه سال آینده بیاوریم تا تامین اعتبار شود.

وی با بیان اینکه این دیدارهای مردمی ادامه خواهد داشت، گفت: این دیدارها مسجد محور خواهد بود و ما با نوبت‌بندی و اطلاع قبلی به اهالی، هفته‌ای حداقل یک بار در مساجد محلات حضور خواهیم یافت تا ضمن شرکت در نماز جماعت مسجد محل، پای درد و دل اهالی بنشینیم.