به گزارش ترجمان صبح، تیم کیک بوکسینگ فایت کلاب کرال با سرپرستی و هدایت صمید کریم پور ( تبریز کرالی ) قهرمان نامدار این رشته که سوابق شکست دادن قهرمانان نامدار ترکیه ای را در کارنامه دارد ، با سه ورزشکار در این مسابقات شرکت کرد که در وزن ۵۴ کیلوگرم پریوش قلندری نژاد مقابل نازلی یتکین کوله از ترکیه علیرغم نمایش خوب به دلیل مصدومیت مبارزه خود را واگذار کرد.

در وزن ۷۷ کیلوگرم جهان پایدار قهرمان خوب استان با حمایت کفش پاتکان مقابل قهرمان سرشناس ترکیه ای مکرمین گولر که سابقه قهرمانی در جهان و اروپا را در کارنامه داشت، علیرغم اینکه از لحاظ امتیازی از حریف پیش بود و ضربات سهمگینی را به حریف خود در طول مبارزه وارد کرده بود ، به دلیل شکستگی مچ پا ، با تصمیم پزشک از ادامه مسابقه باز ماند تا علیرغم یک بازی خوب بازنده از رینگ خارج شود.

اما در وزن ۸۱ کیلوگرم سهیل بهرامی مقابل گنجه‌بی از ملی پوشان ترکیه ای به روی رینگ رفت و در طول مسابقه باعث پارگی ابروی حریف ترکیه ای خود شد تا با نظر پزشک برنده مسابقه اعلام شود و پیروزی سریعی را در افسانه لر آرناسی تجربه کند‌.

همچنین مربیگری تیم بر عهده حمزه مرادیان از قهرمانان جهان و تنها مدال آور تاریخ ساواته( بوکس فرانسوی) در مسابقات جهانی بود. ورزشکاران و تیم اعزامی به این مسابقات با هزینه شخصی در رقابت ترکیه حضور پیدا کرده بودند.