به گزارش ترجمان صبح، علی اکبر نژادرضا در گفت‌وگو با خبرنگاران با اعلام این مطلب گفت: با توجه به اخذ مجوز از سازمان مرکزی تعاون روستایی در نشست هماهنگی با مدیر استانی سامانه بازرگام و با حضور معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی، مدیر امور طیور سازمان، مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهادکشاورزی استان و معاون شرکت غله و معاون شرکت پشتیبانی اموردام استان مقرر شد مدیر استانی شرکت بازرگام از روز شنبه ۲۷ آذرماه نسبت به آماده سازی انبار و سردخانه و پیش‌بینی صفحه‌ای اختصاصی برای توزیع هوشمند کالاهای اساسی برنج، تخم مرغ و مرغ گرم در سامانه و اپلیکیشن بازرگام، اقدام و تا حداکثر شب یلدا (سه شنبه ۳۰ آذرماه) توزیع و  تحویل کالاهای مذکور در درب منزل، آغاز شود.

وی خاطرنشان کرد:: کالاهای مذکور با قیمت مصوب تنظیم بازار  با هزینه حمل رایگان تحویل مشتریان شده  و هیچ گونه هزینه‌ای از مشتریان بابت حمل کالا دریافت نمی‌شود.

مدیر سازمان تعاون روستایی استان در ادامه  افزود: پرداخت وجه بصورت  اینترنتی بوده و هیچگونه وجهی نیز  در محل از مشتری دریافت نخواهد شد.

همشهریان عزیز می توانند از طریق سایت بازرگام (https://bazargam.com/) و یا نصب اپلیکیشن بازرگام از بازار (https://cafebazaar.ir/app/com.pishgaman.bazargam ) نسبت به خرید کالاهای اساسی همچون برنج، تخم مرغ ، مرغ گرم و… اقدام کنند.