به گزارش ترجمان صبح، وقتی پای دستور‌های غذایی پرطرفدار میان می‌آید، یک چیز خیلی مشخص است: شبکه‌های اجتماعی هدایتگر آن بوده‌اند. از پاستا‌های وایرال شده تا شیرینی‌های الهام‌گرفته از نت‌فیلیکس، در این فهرست وجود دارد:

پاستای تیک‌تاکی

این عنوان جست‌وجو سال گذشته هر ماه تکرار شده باز هم ادامه دارد. به نظر می‌رسد امسال ده‌ها دستور پخت پاستا وایرال شده داشته باشیم. ولی ستاره تمام آن‌ها پاستای پنیر فتای پخته شده بود که بسیار طرفدار داشت. اگر خودتان این را درست نکرده‌اید، حتما کسی را می‌شناسید که این کار را کرده است.

۸ غذای پرطرفدار سال ۲۰۲۱

مربای بیکن

اگر خیلی از مربای بیکن در تعجب هستید، یک نگاه به این تصویر بیندازید. بسیار خوشمزه به نظر می‌رسد. این یک غذای آمریکایی در بهترین حالت آن است. خوش طعم، شیرین، دودی و نمکی. پختش زمان می‌برد، اما چاشنی پرمصرفی است.

۸ غذای پرطرفدار سال ۲۰۲۱

تاکوی بیریا

این هم یکی دیگر از اختصاصی‌های تیک‌تاک است که این بار از یک چاشنی سنتی مکزیکی الهام گرفته است. بیریا یک خورش است که به آرامی می‌پزد و می‌تواند به عنوان یک غذای مستقل یا به عنوان ماده داخل تاکو خورده شود.

۸ غذای پرطرفدار سال ۲۰۲۱

مرغ آرام پخته‌شده

بعضی از دستور غذا‌ها تاریخ انقضا ندارند. حتی اگر هر سال روند و روش جدیدی پیدا کنند. مرغ آرام پخته شده در همین دسته است. با تشکر از تکنیک ساده و درخواست زیادش.

۸ غذای پرطرفدار سال ۲۰۲۱

کلوچه‌های هامانتاشن

این کلوچه‌های سنتی یهودی به خاطر کلاه سه‌گوشه‌ای که هامان بر سر می‌گذاشت نامگذاری شده است و معمولا در فوریه یا مارس خورده می‌شوند. این کلوچه‌ها معمولا با مربا پر می‌شوند، اما ما هرگز به شکلات و فندق نه نمی‌گوییم.

۸ غذای پرطرفدار سال ۲۰۲۱

شیرینی سریال بازی مرکب

حتی اگر سریال بازی مرکب را ندیده باشید، حتما در باره آن شنیده‌اید. شیرینی بازی مرکب که در تیک‌تاک و جست‌وجوی گوگل ترند شده در واقع یک شیرینی کره‌ای به اسم دالگوناست. گرچه صحنه‌ای در سریال که دستور پخت این شیرینی را نمایش داد، چندان اشتهاآور نبود، ولی این شیرینی معرکه است و پختن آن در کنار خانواده می‌تواند باحال باشد. چیزی که در مورد خود سریال نمی‌شود گفت.

۸ غذای پرطرفدار سال ۲۰۲۱

جوی دو سر پخته شده

اگرچه جو دوسر یک در اینستاگرام در چند سال گذشته حکمرانی کرده است، جو دوسر پخته فقط مدتی است که پرطرفدار شده است. جو دوسر پخته یک دستور غذای آماده دلچسب و سالم است و هر زمانی به راحتی آماده می‌شود.

سیکادا

آینده غذا اینجاست یا حداقل در گوگل ترند شده است. سیکادا به دلیل بازگشتشان بعد از ۱۷ سال خواب زمستانی در مغز ما و در نوار جست‌وجوی گوگل ماست. سیکادا‌ها همراه دیگر حشرات به عنوان منبع غذایی پایدار برای جهان در حال تغییر ما تبلیغ می‌شوند./ باشگاه خبرنگاران جوان